Sunday, 21 January 2018
یکشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۶

خواستم دلیلی بر این همه جفا بر مکتب سید الشهدا بیابم اما دلیلی بالاتر از مظلومیت سرور و سالار شهیدان به خاطرم نمی رسد...و اما حسین(ع)همچنان نیز مظلوم است...

به گزارش مینوخبر به نقل از پاسرو؛ سید نعیم نریمانی، جوان فعال سیاسی و اجتماعی استان گلستان در یادداشتی نوشت:

در شگفتم از آنها که استحاله شده اند...احوالات این ها را بد نیست بدانیم: روزی در خطی استوار در جهاد با مستکبرین زخم بر میدارند اما امروز استکبار را انکار می کنند! از آنها که روزی آمریکا برادران، خواهران و همبازی هایشان را به خاک و خون کشیده اما امروز برای سفر به آمریکا بی قراری می کنند!

از آنها که روزی از جان گذشته اما امروز از متاع قلیل نمی گذرند! از آنها که روزی مقید به ریش و چفیه و تسبیح بوده اند اما امروز این ها را اسباب ریا می پندارند! در شگفتم آری! از کسی که روزی تمام عشقش زیارت امامی غریب در مشهد است و امروز همه ی تلاشش کسب درآمدی نامشروع از بیت المال برای تقویت بازار دشمنان همان امام در کشورهای عربی!

از آن محرومی تعجب میکنم که در زمان طاغوت ناموسش هم در اختیار عوامل پهلوی بود و امروز طعم امنیت و اسقلال را می کشد و انقلاب را بیهوده و بی دستاورد می پندارد! از فردی که روزی برای خمینی جان می دهد و امروز خلف برحقش را تضعیف می کند در شگفتم!

تعجب میکنم از اینها که خطاب به خمینی کبیر شعار میدادند «اماما از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن» اما امروز جهت اطاعت از خامنه ای(مدظله العالی) عقل را بعنوان ابزاری جهت سرکشی بهانه می کنند!

از تدبیر سخن میگویند حال آنکه بی تدبیری با جانشان عجین شده است! از امید دم می زنند اما بواسطه ی امید به مستکبرین، امید آیندگان و فرزندانشان را تباه می کنند! اینها را بهتر بشناسیم اینها استحاله شدگان اند.

 اینها به اصطلاح روشنفکرانند که تاریک می اندیشند، اینها عاقلان بی عقلند که یک جوان نخبه ی بسیجی را که منشأ صفا و پاکی است به تحجر و تند روی متهم می کنند! اینها مدعیان واژه ی آزادی و دموکراسی اند اما از نوعی که فقط آزادی زن و دختر بزک کرده شان تامین گردد تا از یک تذکر شرعی مبنی بر رعایت حجاب آزرده نگردند اما کمترین دغدغه ای ندارند که فلان دختر محجبه ی بسیجی را برای تقید به سیره ی حضرت فاطمه(ع)به استهزاء بگیرند! اینها در حقیقت استحاله شدگان اند...

امروز برای حسین بن علی(ع) بر سر و سینه میزنند حال آنکه در تکرار عاشورای حسینی در عصر حاضر آرمان های ضد استکباری حسین فاطمه(ع) را لگد مال می کنند! می بینند و می فهمند که حسین(ع) جهت تقویت اسلام ناب محمدی از جان شیرین ۶ ماهه اش نیز می گذرد حال آنکه عده ای امروز از اندک متاعی برای احیاء اسلام ناب نمی گذرند!

از عاشورا درس عزت و استقلال می گیرند لیک امام عاشورا را اصلاح طلب معرفی میکنند تا برای جریانی وابسته مشروعیت سازند! این همه مفهوم انقلابی گری وایستادگی و مقاومت را بی اعتنایی کرده و فرهنگ دروغین مذاکره را از وقایع آنروز اجتهاد و استنباط می کنند!

امام را اهل مذاکره با مستکبر(عمر سعد لعین)می خوانند و نسبت به امامی ذبح شده تهمت روا می دارند و بر تهمت زنندگان به آن امام لعن می فرستند! و... . در این ها غرق گشتم خواستم دلیلی بر این همه جفا بر مکتب سید الشهدا بیابم اما دلیلی بالاتر از مظلومیت سرور و سالار شهیدان به خاطرم نمی رسد...و اما حسین(ع)همچنان نیز مظلوم است...

لا یوم کیومک یا ابا عبدالله

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

0 #1 lمحمدمهدی 1395-07-22 13:38
مهندس آنها مستکبرند شما هم مستکبر باشید آنها برای خودشان یلی هستند شما هم برای خودت یلی باش.آنها بمب اتم دارند شما روحیه شهادت طلبی ات را حفظ کن؛ اما هیچ وقت گفتگو و چانه زنی را به دیده حرمت نگاه نکن برای اینکه این کار مستکبر را مستکبرتر و تو را مظلوم تر می کند و چه بسا مظلومی که عاقبتش ختم به جهنم شود. ما تا حالا انگلیسی ها را مجسمه نیرنگ حساب می کردیم ولی توی همین مذاکرات یکی از همین انگلیسی ها گفته بود ایرانی ها خیلی کَلَک باز هستند آیا این شناخت یک امتیاز مثبت در دنیای بی رحم امروزی برای ما نیست؟!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید