Tuesday, 23 July 2019
سه شنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

فکر کردن به بدهی و چگونه تسویه کردن آن می‌تواند به صورت فرسایشی آرامش فرد را از بین ببرد در صورتی که با فراگیری برخی مهارت‌ها می‌توان از این مشکل سربلند بیرون آمد.

درتربیت اسلامی انواع ارزشها و هنجارهایی که در گروه های مذهبی مبادله می شود در شکل گیری ارتباط والدین با کودکان و رشد آنها موثر است.

یک کارشناس دینی گفت: امام کاظم(ع) همچون پدر خود دارای صلابت بود و علی‌رغم اینکه بیشتر عمر خود را در زندان گذراند اما به خاطر گره گشایی از حاجت مسلمانان به باب الحوائج مشهور گشت.

امام صادق(ع) فرمود: شیطان گفته است؛ پنج نفر مرا بیچاره ساخته‌اند و سایر مردم در قدرت و اختیار من هستند.

سلام به ملت نامحرم ایران. امیدوارم حال همتون خوب خوب باشه. خیلی خوشحالم که این روز ها همه‌جا اسمی از من هست. تا جایی که حتی برام اسم جدید هم ساختن و بجای فکت شیت به من میگن گزارش برگ.

تیم مذاکره‌کننده ایرانی توانست در طی مذاکرات سخت و نفس‌گیر به افتخارات بزرگی برای کشورمان دست یابد که باعث سربلندی و عزت هرچه بیشتر کشور عزیزمان خواهد بود.

دیگه طاقت نداشتم، سوال کردم اون قاب عکس خالی چیه مابین عکس‌های امام و آقا؟ گفت: «این قاب جای خالی عکس امام زمان(عج) است، می‌خواهیم وقتی حضرت مهدی ظهور کردند و چهره‌شان را همه دیدند عکس‌شان رو به دیوار خانه‌مان بچسبانیم«.

متأسفانه پدیده دوستی های زن و مرد، آسیب جدی به مقوله ازدواج زده است.

اسپارتاکوس برده ای بود که در خدمت امپراتوران روم به عنوان گلادیاتور به میدان می رفت و با گلادیاتور های دیگه مبارزه می کرد

1245787467477ljhfdروز قیامت وقتی همه به صف شده بودن خداوند فرمود : هرکی مدرک تحصیلی بالایی داره و پولداره بیاد بره بهشت تا از نعمت هایی که بهش میدم لذت ببره و هرکی اینارو نداره بیاد بره جهنم تا شدید ترین عذاب ها رو ببینه.

22gdyrt76474uyrtعنايي كه توي سبد سبزي فروش است، حتي اگر يك برگ هم از آن بچيني، جايش هرگز سبز نميشود

445jghttr5466juuظهور نزدیک است؛ از آنچه در ذهن شما هم هست، نزدیک تر است.

656htr47457ﻣﺎﺩﺭ ﮔﻔﺖ: ﻧﺮﻭ، ﺑﻤﺎﻥ ! ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﺪ ﭘﺴﺮﻡ ﻋﺼﺎﯼ ﺩﺳﺘﻢ ﺑﺎﺷﺪ ….

64hdy54554j6چشمات کو برادرم..!! فداش کردی..؟؟ برای چی..؟؟ برای کی..؟؟ برای دفاع از ناموست..!!

خوب شد..!! خوب شد که امروز دیگه نیستی..!! نیستی تا ببینی..!!

5565rt64434r34r5443سردار قاسم سلیمانی می گوید یکی از اشرار بزرگ سیستان و بلوچستان رو که سالها به دنبال او بودیم و هم در مسئله قاچاق مواد مخدر خیلی فعالیت می کرد و هم از تعداد زیادی از بچه های ما شهید گرفته بود رو با روشهای پیچیده اطلاعاتی برای مذاکره دعوت کردیم

6677fdrty5565htچند وقت پیش کتاب داستان ازدواج چهارده معصوم (ع) از  سیدهادی میراشرفی رو می خوندم که بخش مربوط به ازدواج امام حسین (ع) با خانم رباب و عشق بازی های زیبای این بزرگواران نظر من رو به خودش جلب کرد.

jhu76ut654ruy67867«درسته ! اما اگه مسلمون ها بایستند همه اونها سرنگون خواهند شد»

111232312341گمان می کرد زیبایی یعنی بزک کردن خود در مقابل آینه. آنقدر بزک می کرد که چهره واقعی اش در پشت نقاب آبرنگ ها گم می شد.

7awe34ttt65tew3پس از پایان دور چهارم مذاکرات 1+5 و پیش بینی درست اکثر افسران جنگ نرم مبنی بر عدم تعهد غرب به مفاد توافقنامه و کارشکنی و اعلام درخواست های جدید ، نهضت سواد آموزی واشنگتن برای آن دسته از افرادی که به مذاکرات انتقاد داشتند و  بی سواد و افراطی خوانده شدند شروع به فعالیت کرد .

333444hgttryut65سالهای زیادی از اون زمان می گذره و من هنوز مثل همون وقتها به چادرم عشق می ورزم و دوستش دارم.وقتی دخترم به دنیا آمد همه گفتند چادرت را کنار بگذار نمی تونی هم بچه بغل کنی هم چادر رو نگه داری. دو سه روز این کار رو کردم.