Sunday, 21 January 2018
یکشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۶

کسل کننده‌ترین رشته ورزشی جهان از سوی کاربران اینترنتی انتخاب شد.

در بیشتر موارد با مشخص شدن علت بروز می‌توان شب ادراری کودک را به طور کامل مرتفع نمود. یکی از راه‌های پیشگیری، رعایت نکات تغذیه‌ای برای کنترل شب ادراری در کودک می‌باشد.

مهم است مردم اطلاعات کافی داشته باشند و بدانند که برخی از انواع میوه‌ها هسته‌های سمی دارند که به هیچ عنوان نباید خورده شوند. علاوه بر این، خوب است بدانید هسته میوه‌ها برای کودکان سمی‌تر از بزرگسالان است.

دبیر علمی بیست و یکمین کنگره بین المللی طب فیزیکی، توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران عنوان کرد: نشستن چهار زانو و دو زانو خطر ابتلا به ساییدگی مفصل زانو را به همراه دارد.

مغزتان را به چالش بکشید تا ذهن فعال تر و به مراتب هوشیارتری داشته باشید.

نحوه تلفظ درست حروف زبان عربی و احکام مربوط به آن را در این مطلب بخوانید.

رئیس مرکز اجرائیات راهور ناجا در خصوص جزئیات تخلفات دارای نمره منفی، محرومیت و ضبط گواهینامه و همچنین چگونگی استعلام نمرات منفی توضیحاتی را ارائه کرد .

اولین چیزی که در تصاویر زیر می‌بینید به شما کمک می‌کند شخصیت و نگرش تان به زندگی را بیشتر بشناسید.

برای ساختن یک صفحه پرمخاطب در شبکه اجتماعی اینستاگرام رعایت نکاتی لازم است که به برخی از آنها در این گزارش اشاره شده است.

در هوای سرد، روغن موتور به خوبی به جریان در نمیاید، بنابراین قطعات متحرک موتور به سختی حرکت می کنند.

کاريزما يک مهارت فوق‌العاده است اکثر رهبران برتر، بازرگانان، کارآفرينان و سلبريتي‌ها کاريزما دارند. وقتي مردم با اين افراد صحبت مي‌کنند، حس مي‌کنند که در تمام زندگي‌شان آنها را مي‌شناخته‌اند.

پس انداز درآمد سال برای صَرف در مؤونه در سال بعد، اگر در آستانه صَرف در مؤونه تا چند روز آینده باشد، خمس ندارد، وگرنه باید خمس آن را بپردازد.

مردان تا حد زیادی به قوه بینایی خود متكی هستند؛ پس بهتر است خود را برای همسرتان بیارایید. مهربان، شاد، صبور، راستگو، باصفا، قدرشناس و صادق باشید.

بیماری دیابت به یکی از دلهره‌آورترین بیماریها در سبک زندگی مدرن تبدیل شده است و در این شرایط، مصرف برخی از میوه‌ها نقش مهمی در کمک به مبتلایان و بهبود یا پیشگیری از پیشرفت بیماریشان دارد.

امام رضا (ع) این گیاه را بسیار مفید میداند و میفرماید : آویشن تنها داروی امیرالمومنین بوده است .

عطسه بخشی از فرآیند ایمنی بدن است که کمک می‌کند سالم بمانیم. با این حال برای بسیاری از ما اتفاق افتاده است که در برخی موقعیت‌ها مانند سکوت سالن سینما، شلوغی آسانسور یا هنگام روبوسی با دوستان‌مان جلوی این واکنش فیزیولوژیک پیچیده را بگیریم.

باور کنید یا نه، نیش و کنایه نشانه باهوش بودن است و کسانی که هر روز از شوخی و کنایه استفاده می‌کنند بسیار باهوش هستند. زیرا این کار نیاز به خلاقیت و فکر زیادی دارد.

آنچه که شما در انتهای روز انجام می‌دهید، به طور مستقیم بر روی وزنتان تأثیر می‌گذارد. در واقع ساعت شبانه برای کسانی که عادات غلط و ناسالم دارند، می‌تواند دلیلی برای افزایش وزن باشد.

در بعضی از کشورهای جهان، نصب چراغ مه شکن عقب الزامی نیست و به همین دلیل بعضی از خودروسازان این چراغ را به‌صورت مستقل بر روی خودروهای خود نصب نمی‌کنند و این خودروها دارای دو چراغ دنده عقب هستند.

ورود در بهشت آن كانون عظيم رحمت الهي، دليل روشنی بر سعادت يك انسان است، و اگر كسی پيش از همه وارد شود برترين فضيلت برای او اثبات مي شود.