Tuesday, 23 July 2019
سه شنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۸

معاون رییس جمهور از برنامه دولت برای استخدام بیش از ۳۴ هزار نفر در دستگاه های دولتی در سال آینده خبر داد.

به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز دستگاههاي اجرايي در قالب دستياران ستادي با عنوان « ضوابط تامين دستياران ستادي دستگاههاي اجرايي كشور » در نظر است تعداد 913 نفر از متقاضيان واجد شرايط، از طريق امتحان كتبي در دو حيطه عمومي و تخصصي، مصاحبه هاي استخدامي و گزينش به صورت پيماني جذب گردند.

سازمان سنجش آموزش كشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: مهلت ثبت نام در دومين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي سال 1394 تا روز چهارشنبه تمدید شد.

ثبت‌نام برای شرکت در دومین آزمون استخدامی متمرکز ۱۸ دستگاه اجرایی کشور از امروز یکشنبه ۲۰ دی‌ماه از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می‌شود.

مدیر کل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی گفت: داوطلبان آزمون استخدام پیمانی این سازمان در سال جاری می‌توانند از امروز به سایت رسمی این سازمان مراجعه و در صورت انطباق شرایط با مفاد آگهی منتشره ثبت نام کنند.

دبیرکل جمعیت هلال احمر در جمع مدیران ستادی و عامل استان های جمعیت از برگزاری آزمون استخدامی هلال احمر به زودی و با نگاه به شعب و تقویت پایگاه های این جمعیت خبر داد.

استانداری گلستان براي تامين نيروي انساني مورد نياز شهرداريهاي شهرهای فاضل آباد– گمیش تپه – سیمین شهر– آق قلا از طريق برگزاري آزمون توانمندي هاي تخصصي، مصاحبه و گزينش به صورت پيماني استخدام می نمايد.

رئیس دبیرخانه ستاد استخدامی شهرداری‌های گلستان از اخذ مجوز استخدام نیروی جدید در شهرداری‌های استان خبر داد و گفت: این آزمون به‌زودی برای جذب نیرو در برخی شهرداری‌ها و همزمان و هماهنگ با سراسر کشور در گلستان برگزار می‌شود.

81856486-70334204

قائم مقام وزیر بهداشت، جزئیات استخدام‌های جدید این وزارتخانه و همچنین چگونگی توزیع نیروهای استخدامی را تشریح کرد.

اطلاعیه نخستین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور از سوی سازمان‌های مدیریت و برنامه‌ریزی و سنجش منتشر شد.

121748548587525معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۷۰ نیروی آتش‌نشان خبر داد.

456677hfhryuyru5y785استانداری گلستان برای تامين نيروی انسانی مورد نياز شهرداريهای شهرهای تازه تاسيس استان ( تاتارعليا- مزرعه- فراغي – سنگدوين ) در نظر دارد تعداد 18 نفر از افراد واجد شرايط را استخدام نمايد.

4545gjyui76990داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۳ می‌توانند، جهت ثبت نام در این آزمون که منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان تامین اجتماعی که از روز گذشته آغاز شده و تا روز شنبه مورخ 93/05/18 ادامه دارد ، اقدام نمایند.

564fafewrr45tghtu87معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان گلستان به منظور تأمين نيروي انساني مورد نياز خود از بين داوطبين مرد جذب و استخدام مي كند.

1qwewfbn4yu5trghنیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد برای تکمیل کادر درجه دار و امدادگر رزم (حرفه بهداشت و درمان) از بین جوانان مؤمن و متعهد استخدام نماید.