Tuesday, 20 February 2018
سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۶

مازندرانی ها، پس از سه بازی، در دیدار هفته هفدهم موفق شدند از حریف خود بگذرند و به رده هایی بالایی جدول رده بندی صعود کنند.

به گزارش " مینوخبر "، از بازی های هفته هفدهم لیگ دسته اول، از ساعت 14 دو تیم نساجی مازندران و راه آهن به دیدار یکدیگر رفتند و در نهایت این یاران پاشازاده بودند که توانستند به برتری برسند.
در حالی که این دیدار تا دقیقه 75 با تساوی بدون گل در پیش بود اعلام یک ضربه پنالتی به سود تیم میزبان هیجان خاصی به بازی داد و مجتبی ممشلی در این لحظه موفق شد اولین گل بازی را به ثمر برساند.

پس از آن و در حالی که پنج دقیقه تا پایان دیدار باقی مانده بود راه آهنی ها نیز صاحب یک ضربه پنالتی شدند و حسین امامیان موفق شد با استفاده از آن بازی را به تساوی بکشانند. اما در حالی که تماشاگران حاضر در بازی خود را آماده دیدن یک تساوی دیگر کرده بودند مجتبی ممشلی موفق شد دومین گل خود و نساجی را در اولین دقیقه وقت های تلف شده به ثمر برساند و در نهایت موجبات پیروزی تیمش را فراهم سازد.
شاگردان پاشازاده که در سه بازی اخیر موفق به کسب پیروزی نشده بودند در این بازی طلسم ناکامی های خود را شکستند و موفق شدند به رده سوم جدول رده بندی صعود کنند تا همچنان یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر نام داشته باشند.

گفتنی است؛ مدافع مینودشتی نساجی با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند هفت گله شد تا عنوان گلزن ترین بازیکن تیم خود را تا این هفته از آن خود کند.

در پایان نیم فصل اول این رقابت ها فرشید پاداش از شهرداری ماهشهر با 10 گل، اویس کردجهان از ایرانجوان بوشهر با 9 گل، حامد پاکدل از ماشین سازی تبریز با 8 گل به همراه مجتبی ممشلی در صدر جدول گلزنان لیگ دسته یک قرار گرفتند.

1661

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید