Sunday, 18 March 2018
یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

تیم نساجی مازندران با هدایت «مهدی پاشازاده» درحال یارگیری است. در همین راستا «مجتبی ممشلی» مدافع مینودشتی فصل گذشته صنعت نفت آبادان را به خدمت گرفت.

به گزارش " مینوخبر " ، «مجتبی ممشلی» مدافع دو فصل اخیر تیم نفت آبادان که قراردادش با این تیم پایان یافته بود، با عقد قراردادی به عضویت تیم دسته اولی و ریشه دار نساجی مازندران در آمد تا این تیم شمالی را در لیگ دسته اول فوتبال ایران همراهی کند.

بازیکن مینودشتی نساجی قائمشهر پیش از این هم در زمان عضویتش در باشگاه «پارسه» تهران شاگرد «مهدی پاشازاده» بود.

گفتنی است؛ «مجتبی ممشلی» اصالتا اهل روستای «القجر» مینودشت است. پدرش «فضل ا... ممشلی» هم اکنون جنب ایستگاه تاکسی های خطی این روستا نونوایی دارد.

این بازیکن 29 ساله _ متولد 24 / 2 / 67 _ فوتبال خود را زیر نظر «علی محبوب نیا» در تیم «امداد» مینودشت آغاز کرده است. نیروی زمینی تهران و گسترش فولاد تبریز - در دسته دو - تیم های بعدی مجتبی ممشلی بودند.

پله های ترقی را یکی پس از دیگری پیمود تا با نظر مهدی پاشازاده بازیکن سابق استقلال تهران به عضویت باشگاه «پارسه» تهران درآمد. همراه با این تیم با شکست تیم فولاد خوزستان به مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی کشور در فصل 94 - 93 صعود کرد و در این مرحله با قبول شکست 2 - 4 برابر استقلال امیر قلعه نویی در ورزشگاه آزادی تهران از ادامه رقابت ها بازماندند.

در رقابت های فصل 94 - 93 لیگ آزادگان همراه با پارسه در مکان چهارم - با 3 امتیاز کمتر از صعود به پلی آف لیگ برتر باز ماندند - گروه دوم قرار گرفت.

در پایان فصل - بعد از 3 سال عضویت در این تیم - به همراه دیگر هم تیمی خود یعنی «محمد شادکام» به عضویت زرد پوشان آبادانی در آمدند.

این بازیکن با پشتکار خود در 32 بازی لیگ آزادگان برای صنعت نفت به میدان رفت تا یکی از عوامل کلیدی صعود تیم به لیگ برتر نام بگیرد.

درخشش این بازیکن به حدی بود که جزو نامزدهای برترین مدافع چپ لیگ یک ایران در نظر سنجی سایت " دی اسپورت " قرار گرفت.

«مجتبی ممشلی» فصل گذشته در اکثر دیدارهای این تیم در لیگ برتر کشورمان به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب این تیم به میدان رفت.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید