Tuesday, 20 February 2018
سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۶

یک مرد معتاد در حاجی آباد بعد از مصرف مواد روانگران گوشت تن دختر دو ساله‌اش را قیمه قیمه سپس به سیخ کشید.

به گزارش مینوخبر به نقل از  پیارم حاجی آباد، یک مرد معتاد در اثر مصرف شیشه و توهم این مخدر دختر دو ساله‌اش را با ضربات چاقو مورد اذیت وآزار قرار داد.

روز گذشته  هنگامی که مادر برای رساندن فرزندش به مدرسه دختر دو ساله اش را تحویل شوهر داده زمان بازگشت به خانه دختر بچه اش را غرق درخون روی زمین و همسرش در حال کباب زدن گوشت های بدن فرزندش می بیند که ورود پلیس و اورژانس این کودک دوساله به بیمارستان انتقال پیدا می کند.تیم پزشکی سریع وارد عمل شده و دختر کوچولو برای مداوا به بیمارستان فاطمه الزهرای حاجی آباد انتقال یافت.

پزشکان پس از معاینه دختر  دو ساله متوجه ضربات سختی به قسمت شکم و ران کودک می شوند که با اعتراف پدر وی مبنی بر اینکه در حالت توهم و اختیار اعمالش را نداشته است.

این کودک دو ساله بعد از معاینه پزشکی به مرکز استان اعزام و پدر او نیز به مراجع قانونی تحویل داده شد.

این مرد گفت: پس از مصرف شیشه نمی‌دانم چگونه این اتفاق رخ داد که گوشت های بدن دخترم را برای کباب بریدم اما زمانی که به خودم آمدم مقابل پیکر غرق به خون فرزندم را در بیمارستان یافتم.

ابراهیمی، دادستان دادگستری حاجی آباد  اظهار کرد:متاسفانه امروزه با ورود مواد صنعتی به کشور و مصرف این مواد از سوی معتادان مشکلات زیادی برای خانواده ها ایجاد شده است.

دادستان حاجی آباد افزود:  در خانواده هایی که پدر ،مادر و یا هر دوی آنها معتاد باشند، کودکان همیشه قربانیان این آسیب اجتماعی هستند و این کودک نیز یکی از قربانیان مواد مخدر است.

ابراهیمی  بیان داشت: باید خانواده ها بیشتر توجه داشته باشند و نگذارند که فرزندانشان به سمت اعتیاد بروند و مسئولین نیز جهت آگاهی خانواده ها با این دشمن خانمان سوز کلاسهای آموزشی برگزار کنند چنانچه اگر فردی نسبت به مسئله اطلاعات کافی داشته باشد هیچ گاه به سراغش نمی رود.  

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید