Wednesday, 26 June 2019
چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
شناسه خبر: 16445

منیره کاویان در چهارمین گردهمایی مسئولین ورزش بانوان شهرستانها و بخش های استان گلستان از برگزاری مسابقات استانی طرح فراغت بانوان با ورزش ویژه شاغلین خبر داد .

 به گزارش مینو خبر به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ، منیره کاویان صبح امروز سوم بهمن ماه در چهارمین گردهمایی مسئولین ورزش بانوان شهرستانها و بخش های گلستان از برگزاری مسابقات استانی طرح فراغت بانوان با ورزش ویژه شاغلین خبر داد .
وی گفت : این مسابقات در 5 رشته ورزشی بدمینتون ،بسکتبال ، دارت ، طناب زنی و ورزشهای روستایی و بومی و محلی در سطح شهرستانی با حضور تیم های از دستگاه های اجرایی شهرستانها و بخش ها از 20 دی ماه آغاز شد .هر تیم متشکل از یک بانوی کارمند به همراه دو نفر از زنان اعضای خانواده (دختر ،خواهر ، مادر ، ...) در همه رده های سنی خواهد بود .
کاویان افزود: مرحله استانی این دوره از مسابقات فردا چهارم بهمن ماه در شهرستان گرگان برگزار خواهد شد.
کاویان هدف از برگزاری این طرح را ایجاد شادابی و نشاط و افزایش وسواد حرکتی در بین بانوان شاغل ، غنی سازی و کیفیت بخشی به اوقات فراغت کارکنان دستگاههای اجرایی و اعضای خانواده آنان ، ارتقاء سطح سلامت جسمانی و روانی بانوان شاغل و گسترش فرهنگ کارگروهی دانست.
شایان ذکر است در پایان این گردهمایی از چهار نفر از مسئولین بانوان به نام های سروده احمدی از ورزش و جوانان بخش کمالان ، راضیه نیازی از ورزش و جوانان شهرستان گنبد کاووس ، قره سفلو از شهرستان مینودشت ، لیلا هادیان از شهرستان گرگان که در ارسال به موقع عملکرد ها و اجرای دقیق طرح های وزارت بهترین عملکرد ها را در ارزیابی ها داشتند تقدیر شد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید