Sunday, 18 March 2018
یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

خاندان پهلوی در زمان حکومت خود در ایران با فسادهای اخلاقی و مالی بسیارشان، زندگی ذلت‌باری برای خود رقم زدند و مرگشان نیز به همان اندازه ننگین و خفت بار بود.

در کتاب خاطرات رهبرمعظم انقلاب "یادمان زندان‌ها و بازداشتگاه‌ها" روایت جالبی از ملاقات خود وهمسر مکرمه شان با آیت الله هاشمی رفسنجانی در زندان قزل قلعه نقل شده است.

این پیامبر اولین انسانی بود که به مردم دوختن را یاد داد و به مردم آموخت که چگونه برای خود لباس تهیه کنند و بدوزند.

معرفی چند تن از دشمنان و قاتلان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) که سرنوشت شومی در انتظارشان بود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل از کشف ادوات جنگی واقعه عاشورا در زیر حرم مطهر امام حسین (ع) خبر داد.

روزی که به جنوب رفتم، وضعیت بسیار بد بود. نمی‌شود گفت بد. اصلا غم انگیز بود. همین عامل رفتن ما به جبهه بود. چون دیدیم یگان‌های زمینی یارای ایستادگی ندارند.

در این گزارش به تصاویر کم تر دیده شده ازکودتا 28 مرداد 1332می‌پردازیم.

در آستانه سی و پنجمین سالگرد قیام بزرگ مردم ایران در 17 شهریور 1357 و کشتار وحشیانه و جنایتکارانه حکومت ننگین پهلوی و حمایت اربابان شرقی و غربی آن روز جهان از وی و رژیم نامشروع و غیرمردمی او، در صدد برآمدیم مروری به این حادثه بزرگ داشته و برای امروز و فردای انقلابمان از آن، درس ها و هدایت های راهگشایی اخذ نماییم.

45747fgtutyfgt55365364امروز 7 فرماندار شرق استان گلستان به پیشنهاد فرماندار کلاله، در فرمانداری این شهرستان جلسه همفکری تشکیل دادند.

344rt566yy66r445tبنده رهبر انقلاب را از زمان حضور در مسجد کرامت مشهد می‌شناختم، دوره‌ای که دکتر شریعتی ایشان را معرفی و توصیه کرد بروید و پای صحبت‌های این طلبه جوان بنشینید.

4kelas0009مدیر آموزش و پرورش شهرستان علی آبادکتول از آمادگی 15 آموزشگاه با 128 کلاس درس برای اسکان مسافران گردشگران نوروزی در این شهرستان خبر داد.

445rtghyyyyy6788uuuتصاویر زیر مربوط است به منطقه‌ای که کاروان حجاج در راه برگشت از حجةالوداع در آن منطقه توقف کرده‌اند. در تاریخ آمده است، به این منطقه به دلیل وجود برکه‌ای، غدیر خم گفته می شد. این برکه در منطقه جحفه واقع است.

15reza5472558nfvبنیانگذار گردشگری در ایران با بیان اینکه گردشگری حرف اول اقتصاد را می‎زند، گفت: این صنعت هنوز ابتر مانده است.

hjr767rh6478به همت امور بانوان اداره تبلیغات اسلامی گنبد ومشارکت موسسه قرآنی حنانه همایش حجاب وعفاف ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان برگزار شد.