Wednesday, 26 June 2019
چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
شناسه خبر: 16328

تحریریه پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر با نماینده سابق در انتصابات برخی مدیریتها اختلاف نظر داشت و این سایت به حوزه عملکردی این نماینده ورود نکرد.

به گزارش مینو خبر به نقل از کلاله خبر، شاید برای برخی از مردم این نگرش ایجاد شده باشد که سایتی(کلاله خبر) که در دوره قبل مجلس با انتشار اخبار گوناگون عبدالکریم رجبی نماینده سابق شرق گلستان را در برخی موارد تحت فشار قرار می داد، حال با انتشار مصاحبه ها و گزارش های مختلف به دنبال هدف خاصی است.

با نگاهی سطحی و با توجه به گفته های فضای مجازی، شاید این استنباط که این سایت به دنبال اختلاف افکنی بین نماینده سابق و حال حاضر شرق گلستان است ایجاد می شود و همانطور که گفتیم، این نگاه، نگاه سطحی است.

 

 

این ادعاها و نگرش های خلاف واقع در حالی در فضای مجازی و توسط افرادی معلوم الحال در حال انتشار است که اختلاف نظر تحریریه سایت کلاله خبر با رجبی بر سر برخی انتصابات مدیریتی در شهرستان های حوزه بود.

این نماینده از سویی تحت فشار افرادی که در رای وی تاثیر داشتند قرار داشت و از سوی دیگر تحت فشار سیاسی سایت کلاله خبر بود و در برخی موارد دست به تایید گزینه هایی(گزینه های پیشنهادی) زد که برای وی حواشی مختلفی به وجود آورد در حالی که از نظز این سایت می توانست دست به تایید مدیرانی بومی متعهدتر و توانمندتری بزند.

نمونه های مختلفی وجود دارند که با تایید رجبی به جایگاه و سمت های مختلف رسیدند؛ ولی در حساس ترین لحظه زندگی سیاسی این نماینده تغییر رویکرد سیاسی دادند و رجبی در انتخابات تنها ماند.

با وجود مخالفت های مکرر این سایت، نماینده سابق شرق گلستان از اعتبار خود برای شهرام شیرزاد و شمس الدین کر برای سمت گرفتن به ترتیب در بخشداری بخش پیشکمر و معاونت شبکه بهداشت و درمان کلاله، هزینه کرد؛ اما نتیجه آن این شد که در زمان انتخابات و بعد آن و با توجه به اقتضای سیاسی و زیرکی افراد یاد شده، شاهد تغییر رویکر افراد یاد شده بودیم.

این دو مورد از چندین مورد قابل ذکر است که باعث پذیرفتن حقانیت گفته های ما از سوی رجبی شد.

حال با این تفاسیر جای این سوال پیش می اید که با این همه جنجال و اختلاف نظر، چرا رجبی؟

شاید اگر شخص دیگری بود، تا مدت های زیادی کینه این سایت و تحریریه آن را به دل می گرفت؛ اما در عین ناباوری و همزمان با انتشار توصیه نامه چند بندی رجبی برای شهرام غراوی، نماینده سابق با ادب سیاسی خاصی با این تحریریه ارتباط برقرار کرد و با در اختیار قرار دادن مستندات پیگیری ها و نتیجه پیگیری های خود، در خواست هدایت شهرام غراوی در راستای پیگیری پروژه های ناتمام و پیگیری شده، شد.

این لطفی بود که نماینده سابق نه تنها در حق سایت کلاله خبر کرد(برای کمک به مردم)؛ بلکه لطف وی شامل حال نماینده کنونی مردم نیز شد و آن هم خط دهی برای پیشرفت منطقه با پیگیری پروژه های مهم بود.

هدف این سایت تقابل دو نماینده نبوده و نیست چرا که در خصوص موارد مختلفی از دو نماینده از طریق تماس یا ارسال پیامک نظر خواهی شد(موردی یافت نمی شود که برای رجبی ارسال شده باشد ولی برای غراوی ارسال نشده باشد) و با توجه به حساسیت برخی موضوعات رجبی حتی ساعت 1 بامداد با این سایت مصاحبه تلفنی داشت؛ ولی در برخی موارد شاهد رد تماس از سوی شهرام غراوی و عدم پاسخ به سوالات مصاحبه ارسالی (مستندات آن موجود است) از سوی این نماینده بودیم.

بارها بصورت حضوری(در جمع 20 خبرنگار)، تماس و پیامک به  نماینده شرق گلستان پیشنهاد همکاری رسانه ای جهت اطلاع مردم از خدمات وی به حوزه از سوی تحریریه این سایت داده شد؛ اما پاسخی دریافت نشد(آخرین مورد به همین ماه برمی گردد.).

حتی در گذشته نیز شاهد اقدامات فراقومیتی و مذهبی این سایت در زمان انتخابات بودیم و برخلاف تصور برخی از سیاستمدران به معرفی کاندیداهای بومی شهرستان کلاله و مراوه تپه پرداخیتم و اتحاد قوم ترکمن را به رخ دیگران کشیدیم.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید