Wednesday, 26 June 2019
چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
شناسه خبر: 16452

تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در ادامه مسابقات لیگ برتر در دیداری نزدیک برابر میهمان خود تیم خاتم اردکان یزد به برتری دست یافت.

 به گزارش مینو خبر نه نقل از تسنیم  در هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور، دو تیم شهرداری گنبدکاووس و خاتم اردکان یزد در گنبدکاووس به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شهرداری گنبدکاووس با نتیجه نردیک 3 بر 2 برابر میهمان خود خاتم اردکان یزد پیروز شد.

در این دیدار در گیم‌های اول و دوم این دیدار با نتیجه 19 بر 25 و 26 بر 28 به سود اردکانی‌ها پایان یافت و در حالی که انتظار می‌رفت سوت پایان بازی در گیم سوم نیز به سود تیم سوم جدول به صدا درآید، گنبدی‌ها قدرت بازی را در دست گرفتند و با نتیجه 25 ـ 20 پیروز شدند و در گیم چهارم 25 بر 21 پیروز شدند.

شاگردان مقدم که با این پیروزی امیدی تازه در دلشان زنده شده بود، به بازی قدرتمندانه خود در ست پایانی نیز ادامه دادند و با نتیجه 15 ـ 13 پیروزی در هفته بیست و یکم را برای خود رقم زدند.

این دیدار در حضور پرشور تماشاگران گنبدی در سالن المپیک این شهر برگزار شد.

شهرداری گنبدکاووس تا پیش از این دیدار با 31 امتیاز از 19 بازی در مکان هفتم جدول و خاتم اردکا یزد هم با 39 امتیاز در مکان سوم جدول جای داشتند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید