Thursday, 14 December 2017
پنجشنبه, ۲۳ آذر ۱۳۹۶

مازندرانی ها، پس از سه بازی، در دیدار هفته هفدهم موفق شدند از حریف خود بگذرند و به رده هایی بالایی جدول رده بندی صعود کنند.

اگرچه دراین سال‌ها ظاهرا میان احمدی‌نژاد و حسن خمینی روابط دوستانه‌ای وجود نداشت اما شواهد حکایت از آن دارد که در پشت پرده، میان این دو معامله‌ای وجود دارد که درباره آن سکوت کرده‌اند.

همایش تجلیل از عظیم قیچی ساز توسط دانشگاه شمس گنبد و با حضور کوهنوردانی از شرق استان گلستان برگزار شد.

چهار ووشو کار مینوشدتی امسال در رقابت های لیگ برتر کشورمان به مبارزه خواهند پرداخت.

نساجی مازندران موفق شد به پیروزی خانگی برابر صبای قم دست پیدا کند.

در این برنامه مشترک ۵۵ کوهنورد حضور داشتند.

در ادامه بازی های هفته دهم لیگ آزادگان، دو تیم نساجی مازندران و برق جدید شیراز به دیدار هم رفتند که این دیدار نهایتا با نتیجه یک - یک به پایان رسید.

شاید نتوانید تصور کنید، روزی 20 خبرنگار برای مصاحبه به یک شهروند معمولی زنگ بزنند و سازمان ها برای او خبر محرمانه پیامک کنند.

با دستگیری تعدادی از متهمان پرونده آدم ربایی و تجاوز به عنف در مشهد، ماجرای جلگه وحشت لو رفت.

کودک آزاری فقط به مسئله جنسی ختم نمی شود و انواع مختلفی دارد که می تواند کودکان را گرفتار خود کند و به آن ها آسیب بزند.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه گفت: افرادی که شیشه‌های خودروی خود را بیش از حد استاندارد دودی می‌کنند، ۵۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

این مسابقات با حضور قهرمانان بازی های آسیایی داخل سالن ترکمنستان در پیست استادیوم آزادی و در ۹ رشته برگزار شد.

این مسابقات به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور 47 نفر از شطرنج بازان شهرهای مختلف استان گلســــتـــان به میـــزبانـــی هیئت شطرنج شهرستان مینودشت در اقامتگاه توریستی «عمو قدرت» واقع در روستای «قلعه چه» اين شهرستان برگزار شد.

در این نوشتار به ذکر هشت روایت می‌پردازیم که در آن ضمن تأکید بر اهمیت زیارت کردن امام حسین (ع) به طور مرتب و حتی از راه دور، طریقه انجام این زیارات را نیز تعلیم داده است.

آیت الله سید موسی شبیری زنجانی از مراجع تقلید گفت: گِل مالیدن و پابرهنه شدن در عزاداری، مانعی ندارد بلکه از مصادیق تعظیم شعائر و مستحب است.

مردم چنان با ذوق و شوق به سوی مراسم اعدام می‌روند، گویا قرار است صحنه‌ای از بازی فوتبال را ببینند! برخی جامعه شناسان معتقدند که این شیوه اجرای حکم، به جای بازدارندگی، خشونت‌زاست

فقط چند روز دیگر تا باز شدن دوباره مدارس و دانشگاه‌ها و ترافیک سرسام آور مهرماه زمان باقی است؛ تا قفل شدن مکرر خیابان‌های شهر و گله و شکایت همیشگی شهروندان از شلوغی خیابان‌ها. اتفاقی که باعث بالارفتن آمار حوادث رانندگی هم می‌شود. ریشه وقوع بسیاری از این حوادث را که می‌گیریم به عاملی می‌رسیم که در فرهنگ رانندگی ما زیاد دیده می شود؛ اخلاق بدی که متاسفانه بین جمع زیادی از راننده‌ها دیده می‌شود.

علی جنتی در بخشی از گفتگوی خود با روزنامه شرق از ازدواج دوم پدرش روایت کرد.

تیم کشتی مینودشت مقام سوم رقابت های بسیج استان گلستان را کسب کرد.

کوهنوردان باشگاه کوهنوردی «فراز» مینودشت به قله «شاهوار» شاهرود صعود کردند.