Wednesday, 26 June 2019
چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
شناسه خبر: 16320

در مراسمی با حضور نمایندگان تشکل‌های سیاسی احزاب گوناگون، خانه احزاب مینودشت در شرق استان گلستان افتتاح شد.

 به گزارش مینو خبر ، فرماندار مینودشت در این مراسم گفت: حضور احزاب و گروه‌ها و سلیقه‌های مختلف درصحنه جامعه به بالا رفتن مشارکت سیاسی مردم و ارتقا فرهنگ سیاسی جامعه منجر می‌شود.

سید رضا طباطبایی هدف از افتتاح این دفتر را در وهله اول وحدت و هماهنگی بین احزاب مینودشت عنوان کرد و افزود: یکی از مصادیق توسعه سیاسی در کشور وجود احزاب قوی در جامعه است.

وی اظهار داشت: خانه احزاب یک راهکاری است که از آن به‌عنوان یک راهکار سیاسی موفق در دنیا یاد می‌شود و چنانچه همه ما ید واحد نباشیم و بستر واحدی را ایجاد نکنیم به‌آسانی نخواهیم توانست توفیقات اجتماعی اقتصادی و... در شهرستان به وجود بیاوریم.

فرماندار مینودشت تعامل، هماهنگی، همدلی و صمیمیت بین احزاب را عامل سازندگی و پیشرفت هرچه بیشتر منطقه و کشور برشمردند و گفت: امیدوارم که این گام باعث نقش‌آفرینی، نشاط و بالا بردن سطح امید و توسعه در منطقه شود.

وی به ظرفیت بالای سیاسی مردمی مینودشت اشاره کرد و افزود: احزاب نقش بسزایی در شکل‌گیری جامعه پویا و منسجم دارند و در کنار یکدیگر و با تجمیع افکار گام‌های مؤثری را درزمینهٔ توسعه می‌توانند بردارند و مسیر دشوار پیشرفت را در سایه تعامل یکدیگر سهل و هموار سازند.

فرماندار مینودشت در بخش آخر صحبت‌های خود از نمایندگان احزاب و گروه‌های سیاسی مینودشت درخواست کرد که همدیگر را به رسمیت بشناسند و در فضای به وجود آمده رقابتی سازنده و به‌دوراز تخریب باهم به گفتگو بپردازند و به‌دوراز مسائل تفرقه‌برانگیز با وحدت برای حفظ و ارتقای جایگاه شهرستان و منطقه در سطح کشور تلاش کنند.

در پایان برخی از نمایندگان احزاب مختلف (اصولگرا، اصلاح‌طلب، اعتدال‌گرا) در فضایی صمیمی و دوستانه به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و از این بستر مناسبی که برای در این شهرستان فراهم‌شده و توجه عادلانه نسبت به همگی جریانات سیاسی تشکر و قدردانی کردند.

 

 

 

کپی برداری با ذکر نام گلستان ما بلا مانع می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید