Thursday, 22 February 2018
پنجشنبه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۶

قاتل مینودشتی ساعتی پس از وقوع قتل توسط نیروهای انتظامی این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش " مینوخبر " ، سرهنگ «سید داود حسینی» فرمانده انتظامی شهرستان مینودشت از دستگیری قاتل فراری که در جریان یک درگیری مرد ۴۰ ساله ای را به قتل رسانده بود، در کمتر از دو ساعت خبر داد.

این مقام انتظامی در این خصوص گفت: عصر دیروز، ماموران انتطامی شهرستان از وقوع درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق این شهرستان با خبر شدند.

وي افزود: در پی وقوع اين قتل بلافاصله موضوع شناسايي و دستگيري قاتل در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت و عامل قتل که در این درگيري با استفاده از چاقو مقتول را به قتل رسانده بود، در کمتر از دو ساعت شناسایی و در مخفیگاه خود در کلاله دستگیر شد.

سرهنگ حسینی با اشاره به اعتراف متهم به بزه ارتکابی گفت: پدر قاتل که به عنوان متهم دیگر در این درگیری حضور داشت، دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مینودشت عدم توانایی در کنترل خشم و حمل غیر مجاز سلاح سرد را از علل مهم در وقوع این حادثه عنوان کرد.

سرهنگ «سید داود حسینی» در پایان با تاکید بر این نکته که ماموران انتظامي به عنوان حافظان جان و مال مردم شبانه روز در حال تلاش برای حفظ امنیت مردم هستند، گفت: دستگيري ضارب در کمتر از دو ساعت گواه هوشياري پليس و عزم قاطع آنان براي برخورد با جرایم به خصوص جرایم خشن است.

گفتنی است؛ به گفته منابع آگاه این قتل در روستای «ده عبدالله» مینودشت رخ داده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید