Monday, 19 March 2018
دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

امروز پس از عبرت برجام، قاطبه ملت حقیقت دشمنی آمریکا را لمس کرده اند.

به گزارش " مینوخبر " فاطمه شهمرادی عضو مجمع همفکری دانش آموزی استان گلستان،با پایان فتنه های اخیر طی بیانیه ای گفت: در چند روز اخیر شاهد تظاهرات عده ای از مردم در چند شهر بوده ایم که خوشبختانه مردم فهیم و بصیر استان گلستان و مخصوصا شهرستان مینودشت علی رغم داشتن مشكلات عدیده معیشتی و اقتصادی در این حوادث اخیر راه بردباری و خویشتن داری را در پیش گرفتند و به وسوسه های اغتشاش گران توجهی ننمودند كه این جای قدردانی دارد .

همچنین مردم ما امنیت را غنیمت میدانند و معتقدند که همه مشكلات در سایه امنیت قابل حل شدن است و با ایجاد نا امنی و آشوب نه تنها هیچ مشكلی حل نمی شود بلكه بر مشكلات هم افزوده می شود

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند بزرگ و منان را شاکریم که فتنه دیگری را از ایران اسلامی دور کرد و دل مؤمنین را به نصرت همیشگی الهی امیدوار و باطن خبیث دشمنان اسلام را بیش از پیش افشا نمود.

از بدو پیروزی انقلاب تاکنون، دشمنان این نظام که عزت و سربلندی ما را نمی‌خواستند به مناسبت‌های مختلفی برای این نظام ایجاد مشکل کردند و همواره درصدد بوده‌اند که بیشترین ضربه را نظام و مردم ما وارد کنند

امروز پس ازعبرت برجام قاطبه ملت،به تمام معنا، حقیقت دشمنی امریکا وخوی زورگویی وتجاوزگری اش را لمس کرده اند. ملت خوب درک میکند ،رییس جمهور امروز امریکا، نه پدیده ای استثنا ،که همان چهره واقعی نظام استکباری امریکا است.

اگرتا دیروز اوباما مزدورانه دست چدنی را در زیردستکش مخملی به سمت ایران دراز میکردامروز پرده نفاق ودورویی فقط اندکی کناررفته است.

فرزندان امام خامنه ای در بسیج امروز به امر ولی فقیه همیشه در صحنه های جهادی و انقلابی حضور حماسی داشته و دارند و بی ادعا فقط به امید رضای حق تعالی و شهدا و امام شهدا و خشنودی قلب رهبر عزیزشان تا پای جان خادم اسلام و مسلمین هستند.

فرزندان امام خامنه ای در بسیج ،گوش به امر ولی فقیه،همیشه در صحنه های جهادی و انقلابی حضور حماسی داشته و دارند و بی ادعا فقط به امید رضای حق تعالی و شهدا و امام شهدا و خشنودی قلب رهبر عزیزشان تا پای جان خادم اسلام و مسلمین هستند.

فاطمه شهمرادی

عضو مجمع همفکری دانش آموزی استان گلستان

انتهای پیام/

 

دیدگاه‌ها   

+1 #1 دبل 1396-10-21 00:40
برو باو نفست از جای گرم بلند م :-)
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید