Saturday, 24 March 2018
شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷

یک اقازاده معروف در ویلای پارک ملی گلستان بازداشت شد.

به گزارش مینوخبر به نقل از پایگاه خبری عدالت خواهان گلستان ، منابع موثق خبر دادند یک آقازاده معروف ایرانی در ویلای مشهور خود در پارک ملی گلستان بازداشت شده است.وی به همراه دختری که معلوم نیست چه نسبتی با وی داشته، بازداشت شده بود.

البته تعداد پسرها و دخترهایی که در این ویلا بودند بیشتر از این گزارش شده اما در لحظه دستگیری ماموران فقط این دو نفر در مکان حضور داشتند.

بعد از بازداشت این دو نفر و اعزام متهمین به گالیکش تلاش ها و لابی های گسترده زیادی برای آزادی این فرد صورت گرفت تا جایی که پدر و دایی معروف این آقازاده شخصا به گالیکش رفته و کارهای قضایی را برای آزادی این فرد انجام دادند هر چند برخی اصلاح طلبان گالیکش هم در این چند روز از ترس آبروریزی سعی در کتمان این حادثه داشتند.

نامبرده نوه دختری یکی از شخصیتهای بزرگ نظام است که متاسفانه چند سالی است بواسطه فرزندان ناباب و نوه های اینچنینی مورد شماتت قرار گرفته است.

همچنین گزارش شده در حیاط این ویلا و باغ که دهها هکتار می باشد مواد مخدر هم کشت می شده که بنا بر اظهارات شاهدان عینی فرد مورد نظر خودش اقدام به کشت مواد مخدر می کرده است.

این آقازاده جنجالی که (ح – ل ) نام دارد متولد سال 66 است که در سال 89 نیز در بازگشت از انگلستان به دلایل امنیتی بازداشت شده بود.

انتهای پیام /

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید