Friday, 23 March 2018
جمعه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۷

طرح یک ساعت با محیط بان در مدارس با حضور کارشناس و محیط بانان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مینودشت در مدرسه ابتدایی پسرانه شهید رجایی مینودشت برگزار شد.

به گزارش " مینوخبر " ، این طرح با هدف ارتقای سطح آگاهی های محیط زیستی دانش آموزان و آشنایی با وظایف محیط بانی و شناخت مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست در مدارس حاشیه مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می شود.

پارک ملی گلستان و منطقه حفاظت شده لوه از مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست در شهرستان گالیکش است که بسیاری از گونه های گیاهی و جانوری کمیاب کشور در این مناطق قرار دارد.

آشنایی با نکات کلیدی شرح وظایف محیط بانان، ایجاد حس احترام به شکل پایدار نسبت به محیط بانان به عنوان حافظان محیط زیست در دانش آموزان و خانواده آن ها، جلب مشارکت و ایجاد حس مسئولیت دانش آموزان در عشق به محیط زیست و حفاظت از آن، آموزش و اطلاع رسانی نکات محیط زیستی متناسب با اقلیم منطقه، استفاده از توان فزاینده جامعه دانش آموزی به منظور انتقال پیام های محیط زیستی به درون خانه و خانواده و آموزش تجارب کاربردی و ارزشمند محیط بانان مناطق مختلف به دانش آموزان از دیگر اهداف این طرح است.

گفتنی است؛ مدرس این دوره «احمد محمدی» از کارشناسان حفاظت محیط زیست شهرستان مینودشت بود.

minookhabar33 2

minookhabar33 2

minookhabar33 2

minookhabar33 2

minookhabar33 2

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید