پایگاه خبری تحلیلی مینو خبر
Friday, 24 February 2017
جمعه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۵

یکصد و دومین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم شهرستان مینودشت با حضور قاری بین المللی قران کریم و به یاد شهید «سید محمد حسینی» برگزار شد.

بی شک کار در معدن یکی از سخت ترین و خطرناک ترین مشاغل جهان است و می طلبد به دغدغه های شاغلان این بخش به طور ویژه رسیدگی کرد.

«علی نوری» باز هم برای قوهای سفید انزلی درخشید اما تصمیمات داور مسابقه مانع از ثبت یک پیروزی شیرین و دلچسب برای این تیم شد.

با تلاش پلیس شهرستان مینودشت، عاملان قتل مرد میوه‌فروش این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

«محمد امین پسرکلو» دانش آموز مینودشتی و از اعضای جبهه مقاومت سایبری دانش آموزی استان گلستان و نماینده کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی مصاحبه ای با «مهدی فیض» معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش کرد.

تنها نماینده استان گلستان از مینودشت در مسابقات دوی کوهستان شرکت می کند.

سیسمونی فروشی مجتمع تجاری «شهریار» مینودشت ظهر امروز دچار حریق شد.

ستوان دوم پاسدار «جواد سنجه ونلی»، 13 بهمن ماه سال جاری در آستانه ولادت حضرت زینب کبری (سلام ا... علیه) در دفاع از حرم عمه سادات شربت شهادت نوشید.

«علی نوری» باز هم در ترکیب قوهای سفید انزلی درخشید تا این تیم رتبه دوم جدول را از آن خود کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مینودشت به سوالات نمازگزاران مسجد پنج تن مینودشت پاسخ داد.

یکصدمین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم شهرستان مینودشت به یاد شهید «حسینعلی طاهری» برگزار شد.

دومین شهید مدافع حرم شهرستان مینودشت و یازدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان با بدرقه پرشکوه و تاریخی مردم قدرشناس استان گلستان در آرامگاه ابدیش آرام گرفت.

مراسم استقبال از پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم «جواد سنجه ونلی» با حضور اقشار مختلف مردم درالولایه مینودشت برگزار شد.

با حکم معاون منابع انسانی و پشتیبانی حوزه های علمیه، حجت الاسلام میردار به عنوان سرپرست مدیریت منابع انسانی منصوب شد.

طی چند روز اخیر عکس‌هایی از پیکر مرحوم هاشمی‌رفسنجانی از سوی نزدیکان وی در فضای مجازی منتشر شد.

عروسك‌های بومی ایران، یادآور آیین‌ها، باورها و سنت‌های كهن و دیرپای این سرزمین‌ هستند.

فرماندار مینودشت با بیان اینکه باید دستاوردهای نظام را برای نسل جدید برشمرد، گفت: 112 پروژه عمرانی و اقتصادی این شهرستان در ایام الله دهه مبارک فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی عنوان کرد از سال گذشته که این مسئله علنی شد سکوت آقای روحانی در قبال جرم های برادرش ناپسند بوده است؛ این سکوت به نفع دولت و آقای روحانی نیست و باید هرچه سریعنر موضع اصلی خود را در قبال برادرش مشخص کند.

آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار جمعی از قاریان قرآن کریم از اقدامی سخن گفت که سبب ایجاد تحول مادی و معنوی در زندگی اش شد.

در پی حادثه فرو ریختن ساختمان «پلاسکو» و شهادت تنی چند از آتش نشانان و مصدومیت تعداد دیگری از هموطنان مان، روسای شورای اسلامی استان گلستان و شهرستان مینودشت پیام هایی صادر کردند.