Wednesday, 26 June 2019
چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
شناسه خبر: 16446

استاندار گلستان گفت: رفتن از استان در دستور کار من نیست و این منابعی که این مسائل را مطرح می‌کنند منابعی هستند که احتمالا قصد دارند ما در استان نباشیم و منابع موثقی نیستند.

 به گزارش مینو خبر، سیدمناف هاشمی عصر امروز در حاشیه جلسه کارگروه اشتغال در گفت‌وگو با خبرنگاران در خصوص شایعات جدید مطرح شده پیوستن وی به وزارت اقتصاد و دارایی به عنوان معاون وزیر و واگذاری مسوولیت استانداری گلستان اظهار کرد: من هیچ اطلاعی ندارم و چنین چیزی هم در دستور کار من نیست.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار که این منابع بر این ادعاهای خود اصرار دارند، تاکید کرد: این‌ها منابعی هستند که احتمالا قصد دارند ما در استان نباشیم و منابع موثقی نیستند.

گفتنی است، از زمان حضور سیدمناف هاشمی به عنوان استاندار در گلستان دائم گروهی خاص با اهداف مشخص هر از چند گاهی موضوع رفتن وی از استان و قبول در مسوولیتی دیگر را مطرح و شایعه‌سازی می‌کنند.

با آنکه هر بار موضوعات مطرح شده آنها تکذیب می‌شود و حتی پس از اصرار بر مطلب مورد ادعا، موضوع با شکست مواجه شده و فرد دیگری در آن مسوولیت گمارده می‌شود اما این گروه همچنان به شایعه‌پراکنی‌های خود ادامه می‌دهند.

حتی استاندار گلستان در آخرین نشست خبری خود در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص همین موضوع اظهار کرد: بعضی از افراد که به هر دلیل خوششان نمی‌آید افرادی مثل ما در استان بمانند به هر طریقی تلاش می‌کنند این مسائل را بزرگ کنند.

هاشمی تاکید کرد: من علاقه‌مند نیستم این مسائل را بشنوم و اگر رسما به من پیشنهادی شود من هم رسما با مطبوعات این موضوع را مطرح خواهم کرد و اگر پیشنهاد در سطحی باشد که اثرگذاری فرد در سطح ملی برای کشور بیشتر باشد راجع به آن تصمیم خواهم گرفت در غیر اینصورت همانند پیشنهاد عدم قبول استانداری چهار استان دیگر باقی پیشنهادها را هم قبول نخواهم کرد.

وی متذکر شد: من بجز پیشنهاد شهرداری تهران که خودم هم علاقه‌مند بودم پیشنهاد دیگری هنوز ندارم و امیدوارم توفیق خدمت در این استان را داشته باشم.

 

کپی برداری با ذکر نام گلستان ما بلا مانع می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید