Monday, 19 March 2018
دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

معاون فرهنگ و ارشاد گلستان از برگزاری جشنواره مد و لباس در بهمن‌ماه امسال در استان گلستان خبر داد و گفت: این جشنواره با 25 میلیون تومان اعتبار؛ از 15 بهمن ماه در تالار فخر الدین اسعد گرگانی افتتاح می شود.

به گزارش مینوخبر به نقل از کاسب امین، "رمضان یازرلو" معاون فرهنگ و ارشاد گلستان در خصوص برگزاری جشنواره مد و لباس در شهر گرگان با بیان اینکه 25 میلیون تومان برای این جشنواره در نظر گرفته شده است، گفت: امروز 45 میلیون تومان برای این جشنواره در استان گلستان از فصل 5 اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان تامین شد.

وی با بیان این مطلب که، جشنواره مد و لباس در استان گلستان در بهمن ماه برگزار می‎شود، اظهار کرد: افتتاحیه نمایشگاه مد و لباس 15 بهمن ماه و اختتامیه این جشنواره در 18 بهمن ماه ساعت 11 در تالار فخرالدین اسعدگرگانی برگزار می‎شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: کارگروه مد و لباس ایرانی اسلامی در دولت قبل تشکیل شد و به علت آنکه خروجی نداشت تعطیل گردید و امسال برای کارگروه مد و لباس ایرانی به دنبال خروجی هستیم و مسئولان موظف هستند که پاسخگو باشند و خروجی‎های آن از سوی وزارتخانه تعریف شده است.

معاون هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خاطر نشان کرد: جشنواره مد و لباس در 7 بخش مانند مانتو اجتماع، پوشش دوخت سر، پوشش سر یا چادر برگزار می‎شود و مبلغ 10 میلیون تومان برای برگزیدگان این جشنواره در نظر گرفته شده است.

گفتنی است؛ به نفرات برتر این جشنواره، مبلغ 500 تا 700 هزار تومان جایزه نقدی پرداخت می‎شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید