Sunday, 30 April 2017
یکشنبه, ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶

براساس آخرین آمار سازمان بهداشت جهانی، اریتره یکی از خطرناک‌ترین کشورهای جهان برای رانندگی است.

اگر می خواهید از مد جدید ثروتمندان آگاه شوید مشاهده این گزارش را از دست ندهید.

با آغاز مرحله دوم ساماندهی سهام عدالت، مشمولان می بایست شماره حساب بانکی و تلفن همراه خود را در سامانه ثبت نمایند.

داستان تلخ تنبیه بدنی دانش آموزان دبستانی در کرمان ادامه دارد.

حکم اعدام قاتل ۶ شهروند اراکی درساعت ۷ صبح روز پنج شنبه ۲۴ فروردین ماه در منطقه کوی امام علی(ع) اراک اجرا شد.

مشاور اجرایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: پزشکان بیمارستان شهید صیاد شیرازی گرگان با انجام یک عمل جراحی خطرناک موفق شدند تومور 7 کیلو و 300 گرمی را از بدن بانوی 32 ساله خارج کنند، این بانوی جوان از بیمارستان ترخیص شد.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، از ارسال طرح تعطیلات رسمی کشور با امضای ۱۵ نفر از نمایندگان به هیات رئیسه مجلس خبر داد.

رییس مرکز فوریت‌های پزشکی 115 گالیکش گفت: تکنسین‌های پایگاه فوریت‌های پزشکی شهرستان گالیکش در اعزام مأموریت غرق‌شدگی کودک 5 ساله را از مرگ نجات دادند.

تصادف امروز گالیکش بین چهار خودرو 2 کشته و 12 مصدوم برجای گذاشت.

پزشکان اندونزیایی با انجام آزمایش اسکن روی شکم این کودک 10 ماه، علت عجیب تورم را دریافتند.

مرد سرایدار اعتراف کرد پس از درگیر شدن با تعمیرکار آسانسور او را با ضربه چاقو به قتل رسانده است.

پاسدار رشید اسلام یدالله ترمیمی اهل شهر گرگان در دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) به درجه رفیع شهادت نائل آمد و دوازدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان لقب گرفت.

مسعود روشن‌پژوه همانی‌ست که در تلویزیون می‌بینیم؛ پر از انرژی، با روحیه و شوخ‌طبع. با گلدان پامچال مهمانش شدیم و او از خاطره‌های بیش از ۲۰ سال برنامه‌سازی‌اش گفت.

رئیس کل دادگستری اصفهان جزئیات اسیدپاشی به یک خانواده 4 نفره را تشریح کرد و گفت: دختر خانواده به دلیل انتقام‌گیری از پدر و اعضای خانواده به ریختن اسید به صورت آنان اقدام کرده است.

در دو هفته اخیر دو بانوی تویسرکانی به صورت مجزا تحت عمل جراحی قرار گرفتند که از بدن یکی از آنان تومور تخمدان ۶.۵ کیلویی و از دیگری تومور ۶ کیلویی تخمدان راست و تومور ۲ کیلویی تخمدان چپ خارج شد.

شاهدان عینی ساعتی قبل از خودسوزی یک زن در شهر گالیکش خبر دادند.

اولین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان استان گلستان با قهرمانی تیم آق قلا به پایان رسید.

شاید بتوان اوج شناخت چهره اصلی بنی صدر را در غائله 14 اسفند 1359 یافت، ابوالحسن بنی صدر که توانسته بود با زیرکی خاصی خود را در میان چهره های برجسته انقلابيون جاي بزند.

«سعید ایمانی» کارگر ساده دهه هفتادی ست که ۶ سال است بدون دست و پا زندگی می کند. سعید بعد از مصاحبه با خبرگزاری مهر موردتوجه قرار گرفت و با کمک مخاطبان توانسته دست و پاهای تازه ای داشته باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات نماینده تهران مبنی بر اینکه برداشت از صندوق توسعه ملی خلاف قانون اساسی است، گفت: این اظهارات شما مقداری به سوابق قومی تان بازمی گردد.