Wednesday, 26 June 2019
چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸
شناسه خبر: 16365

مصطفی لو فرمانده سپاه مینودشت با اشاره به سرکوب شدن فتنه 88 ، حضور عظیم و پرشور مردم همیشه در صحنه را از برکات و دست آوردهای انقلاب اسلامی دانست.

 به گزارش مینو خبر ، «فرمانده سپاه ناحیه مینودشت» درمراسم گرامیداشت حماسه 9 دی در جمع کار کنان، اساتید و طلاب مدرسه علمیه الزهرا سلام الله علیه مینودشت به بررسی و تحلیل این حماسه عظیم پرداخت.

مصطفی لو با اشاره به سرکوب شدن فتنه 88 ، حضور عظیم و پرشور مردم همیشه در صحنه را از برکات و دست آوردهای انقلاب اسلامی دانست.

وی ضمن اشاره به جایگاه بصیرت در جامعه خاطرنشان کرد: عدم بصیرت افراد در طی تاریخ، صدمات ریشه ای زیادی را به وجود آورد؛ فتنه 88 هم با وجود اهداف زیاد دشمن، یک حرکت مردمی و عظیم ملی لازم داشت تا بساط فتنه گران برچیده شود، به همین دلیل، این حادثه بسیار مهم و عظیم باید حفظ و گرامی داشته شود.

فرمانده سپاه مینودشت با بیان این که حماسه 9 دی برگرفته از فرهنگ عاشوراست، ادامه داد: در این فتنه، انقلاب و دست آوردهای آن به اقصی نقاط دنیا منتقل شد، امروزه غربی ها نیز معتقدند که توان مقابله نظامی با ایران را ندارند؛ در حقیقت، خوفی از قدرت و فرهنگ ایران دارند.

مصطفی لو ضمن اشاره به فرمایشاتی از مقام معظم رهبری خطاب به طلاب تاکید کرد: امروزه با توجه به مشکلات و شایعات فراوان، باید پیرامون بصیرت افزایی بسیار تلاش کرد و خط و مشی رهبری برای حفظ نظام و دست آوردهای آن را به گوش مردم رساند.

وی با توصیه بر توطئه های دشمنان و وسوسه های شیاطین بر توجه و دقت در فضای مجازی تاکید کرد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید