Tuesday, 23 July 2019
سه شنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
شناسه خبر: 15907

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مینودشت با ابراز گلایه از نانوایان مینودشتی که اقدام به ثبت نام آرد یارانه ای نکرده اند، اظهار کرد: خبازان مینودشتی تنها تا 25 خرداد ماه فرصت دارند که آرد یارانه ای خود را خریداری کنند.

به گزارش " مینوخبر "؛ "علی تجری" رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و دبیر کارگروه ساماندهی یارانه امور گندم ، آرد و نان شهرستان مینودشت در دومین جلسه کارگروه ساماندهی یارانه امورگندم ، آرد و نان شهرستان مینودشت گفت: طی اردیبهشت ماه سال جاری تعداد 138 مورد بازرسی های انجام شده که تعداد 8 مورد گشت مشترک از نانوایی های سطح شهرستان مینودشت توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت ، تعزیرات حکومتی و اتحادیه خبازان و همچنین مجموعه شبکه بهداشت صورت پذیرفته است.

وی افزود: در بازدید های که توسط بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مینودشت صورت پذیرفته است، تخلفی با عنوان تعطیلی خودسرانه برای یک باب نانوایی پرونده تخلف تکمیل شده، که جهت صدور رای نهایی به اداره تعزیرات حکومتی مینودشت ارسال گردیده است.

دبیر کارگروه ساماندهی یارانه امور گندم ، آرد و نان شهرستان مینودشت گفتند ؛ در اسرع وقت تمام نانوایی ها باید تابلوهای سر درب ملک تجاری خود را نصب کنند تا مردم از مشخصات نوع پخت نان ، روز تعطیلی و مدیریت آن واحد مطلع شوند.در غیر این صورت با آن واحد برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

"تجری" در بخشی دیگر از سخنان خود با ابراز گلایه‌مندی از عدم توجه برخی از واحدهای خبازی به زمان خرید آرد اذعان کرد: آغاز خرید آرد یارانه‌ای خبازی از طریق سامانه بانک سپه صورت می‌گیرد و انتظار می‌رود واحدهای خبازی در زمان مشخص شده اقدام به خرید آرد مورد نیاز خود کنند.

وی زمان خرید آرد یارانه‌ای خبازی از طریق سامانه بانک سپه را یکم لغایت 25 هر ماه عنوان کرد و گفت: در صورتی که آرد مورد نیاز واحدهای خبازی در موعد مقرر خریداری نشود پس از آن امکان خرید میسر نیست و در صورت خریداری نکردن به عنوان عدم نیاز برگشت داده می‌شود.

"تجری" مزایای اجرای این طرح را یکسان شدن نرخ آرد در سراسر استان، عدم لزوم مراجعه نانوایان به شرکت غله، کارخانه‌های آردسازی و حتی شرکت حمل و نقل ، سامان‌دهی فرآیند توزیع آرد و جلوگیری از برخی تخلفات احتمالی دانست.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید