Thursday, 22 February 2018
پنجشنبه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۶

درحالی که ازاوایل هفته جاری سرما و یخبندان سایه سنگینش را بر استان حاکم کرده اما نگرانی ها برای دانش آموزان مدرسه باقرالعلوم روستای کوهستانی بلم جرک به قوت خود باقی است.

به گزارش مینوخبر؛ در آغازین روزهای سرد سال جاری، عضو شورای روستای بلم جرک در مطلبی که با عنوان " حادثه تلخ «شین آباد» در «بلم جرک» مینودشت تکرار نشود / شلاق سرما بر تن رنجور کودکان + عکس" در همین سایت منتشر شد، از نگرانی تکرارشدن حادثه شین آباد در روستای کوهستانی بلم جرک و از اختلاف نظر مسئولان برای گازکشی این روستا خبر داد.

 

در ادامه پایگاه خبری «کلاس بیست» گزارشی از محرومیت کودکان این مدرسه و سختی های تحصیل با عنوان "نفس درمدرسه تنگ است/ گرمای دبستان «باقرالعلوم» نیازمند همت همگانی مسئولان" در تاریخ 12 آذرنگارش کرد.

minookhabar

 نگرانی های مدرسه روستای بلم جرک به قوت خود باقی است

درحالی که ازاوایل هفته گذشته سرما و یخبندان سایه سنگینش براستان را حاکم کرده اما نگرانی ها برای دانش آموزان این مدرسه به قوت خود باقی است و حتی بواسطه پیشنهاد موثر در گزارش پیشین به نظر می رسد مسئولانی که وام دار این ملتند و میز خدمت خود را بواسطه همین مردم کسب کرده اند همتی برای کمک به تحصیل قانونی کودکان دبستان باقرالعلوم بلم جرک ندارند!

به گفته اهالی روستا؛ همچنان سرما بر کلاس های درس 65 دانش آموز این روستا حکومت می کند.

با صدور تغییر کاربری مدرسه بلم جرک برای گازکشی اقدام می کنیم

"صفرعلی جمال لیوانی " با بیان اینکه ظرفیت گازکشی این مدرسه وجود دارد، افزود: با شرکت گاز شهرستان هماهنگی های لازم انجام شده است اما با توجه به محدودیت های قانونی که از حیث تغییر کاربری زمین این مدرسه وجود دارد تاکنون این امر انجام نشده است.

جمال لیوانی بدون ذکر پاسخ به اینکه چرا ادارات آب، برق و تلفن به این مدرسه خدمات می دهند؛ گفت: زمانی که اداره جهاد کشاورزی شهرستان مینودشت مجوز صادرکند بلافاصله برای اشتراک گاز این مدرسه اقدام خواهیم کرد.

بی شک اهمیت به تعلیم و تربیت  تنها راه توسعه کشور می باشد و برای این مهم تسهیل روند تحصیل دانش آموزان در  دورترین نقاط و صعبالعبور ترین مناطق کشور درحال انجام است، اما می بینیم مسئولان شهرستان مینودشت همچنان برای برگزاری یک جلسه و تصویب یک مصوبه ماه ها معطل می کنند.

به گزارش کلاس بیست؛ نمی شود منتظر حادثه ماند که  سقفی ریزش کند و یا آتشی درجان کلاس درسی بیفتد تا مسئولان بیدارشوند لذا عیار خدمت مسئولان در رسیدگی به ولی نعمتان خود سنجیده می شود بنابراین انتظار است، به وظیفه ذاتی خود نه بیشتر همت گمارند.

انتهای پیام/

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید