Monday, 19 March 2018
دوشنبه, ۲۸ اسفند ۱۳۹۶

یوم ا... 9 دی با حضور حماسی مردم ایران نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران شد.

به گزارش " مینوخبر " ، سرهنگ پاسدار «رمضان علی قاسم پور» فرمانده ناحیه سپاه پاسداران شهرستان مینودشت در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما در خصوص سالروز 9 دی ماه گفت: یکی از زیباترین تعابیر در خصوص این روز از مقام معظم رهبری می باشد که فرمودند: «مردم عزیز ما در روز 9 دی آن چنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد».

وی خاطر نشان کرد: حماسه 9 دی با حضور مردم ولایتمدار و حماسه ساز ایران اسلامی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زد که برگ زرین دیگری بر افتخارات مردان و زنان ایرانی محسوب می شود.

سرهنگ قاسم پور ادامه داد: 9 دی نماد عزت، افتخار، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول انقلاب و اسلام ایستادند و به دشمن فهماندند که در برابر تمام زیاده خواهی های آن ها خواهند ایستاد.

وی با بیان این که با حضور حماسی مردم دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی و رهبری، مایوس و ناامید شدند، تصریح کرد: روز 9 دی ماه روز غلبه جند ا... بر جند الشیطان است و به جهانیان و همه کج اندیشان ثابت کردیم در برابر اهانت ها و حرمت شکنی ها به مقدسات و اعتقادات مان با هیچ کسی تعارف نداریم و تا پای جان پایبند به اصول و اعتقادات مان هستیم.

فرمانده ناحیه سپاه پاسداران شهرستان مینودشت عنوان کرد: در این روز تاریخی مردم ما نشان دادند که دوست را از دشمن به خوبی تشخیص دادند و در میان گرد و غبار فتنه گران با بصیرت افزایی از سوی مقام معظم رهبری همه با بصیرت تصمیم گرفتند و راه را گم نکردند.

وی افزود: در این روز مردم بصیر و آگاه ایران اسلامی پشتیبانی خود را از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ثابت کردند تا به این فرموده امام راحل مان که گفتند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد» جامه عمل بپوشانند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید