Tuesday, 20 February 2018
سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۶

جشن بزرگ " کنسرت یلدایی " با هدف کمک به کودکان نیازمند به همت موسسه نیکوکاران پارسی گالیکش برگزار شد.

به گزارش مینوخبر به نقل از پایگاه خبری تحلیلی نیلکوه ، این جشن شب گذشته با حضور گسترده اهالی شرق گلستان و به همت موسسه نیکوکاران پارسی و با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر گالیکش برگزار شد.

در این جشن که برای نخستین بار در شهرستان گالیکش برگزار شد، هنرمندان جوان و توانمند شرق گلستان به اجرای برنامه پرداختند.

" حسین مهدوی " مدیرعامل موسسه نیکوکاران پارسی گالیکش با بیان این که تمام عواید حاصل از بلیط فروشی مراسم صرف خرید لباس گرم برای کودکان نیازمند خواهد شد، گفت: ابتدا باید از تمام هنرمندانی که امروز به زیبایی هرچه تمام به اجرای برنامه پرداختند تشکر کنم.

وی افزود: حامی اصلی این مراسم شهرداری و شورای اسلامی شهر بود که باید به طور ویژه از دکتر خسروی و حاج حسینقلی پارسیان شهردار محترم و معاون محترم شهردار و اعضای محترم شورای شهر تشکر داشته باشم.

مدیرعامل موسسه نیکوکاران پارسی تصریح کرد: در این راه مدیریت و معاونان محترم اداره آموزش و پرورش و مسئول کانون دانش آموزی شهید محمد باقر، فرماندهی و جانشین محترم نیروی انتظامی و همکاران شان که برای برقراری نظم و امنیت مراسم تلاش وافری به خرج دادن، دوستان خوبم کیانوش خسروی و برادران عرب که برای فروش بلیط زحمات زیادی متحمل شدن، بانوان محترم عضو بازارچه اینترنتی بانوان، مدیریت محترم هتل آسمان،عکاسی نیما و مدیریت پیتزا فامیلا که هر یک به نوبه خود در برگزاری این مراسم نقش ایفا کردند تشکر می کنم.

مهدوی همچنین از فرماندار، اعضای شورای تامین و ریاست اداره ارشاد اسلامی شهرستان هم که در راه صدور مجوز نهایت همکاری را با موسسه متبوعش داشتند قدردانی کرد.

وی در پایان عنوان کرد: جا دارد از ولی کاوسی همکارم در موسسه، روح الله سایری از هنرمندان شهرستان و علی قنبرپور، هومان پارسیانی، علیرضا سلیمانگلی و مرتضی خانی راد از جوانان فعال و اجتماعی شهرستان که در طول مدت برنامه ریزی و برگزاری مراسم کمال همکاری را با موسسه داشتند سپاسگذاری کرد.

گفتنی است؛ رضا مصطفی لو، امیدرضا ندیمی، امیرحسین شیخی، متین قمی، مصطفی گرایلی، نیما فتحی، ابوالفضل صفی زاده، محمد یعقوبی و جواد آریان در این مراسم به اجرای برنامه پرداختند.

اجرای مراسم بر عهده رامین سلمانی، صدا برداری بر عهده محمد احمدی و نورپردازی برعهده رضا تاتاری بود.

شایان ذکر است؛ موسسه نیکوکاران پارسی تنها مرکز تخصصی با اهداف پیشگیری از آسیب های اجتماعی، تحت نظارت سازمان بهزیستی فعالیت می کند.

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

nilkooh2801 1

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید