Saturday, 17 March 2018
شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

سومین روز شهادت امام رضا(ع) همانند سالهای گذشته در محفل بانوان شهرستان مینودشت برکاتی خاصی داشت.

به گزارش " مینوخبر " ، در این روز بیش از یک هزار نفر از این بانوان در مجلس و محفل اقا امام رضا(ع) به عزاداری پرداختند و همانند هر محفل و هر مجلس ائمه با چاشنی سفر های صلوات متبرک شدند.

بیش از 60 سفره صلوات در این روز به همت بانوان مینودشتی در منزل  مدح اهل بیت فاطمه مصطفوی برگزار شد و مردم از نذورات این محفل و مجلس بهرمند شدند، برای بیماران و حاجتمندان دست به دعا برداشتند.

بیش از 60 سفره صلوات به مناسبت این روز و بر آورده شدن حاجت های آنان در این محفل پهن شد و دعوت شدگان ائمه  با صلوات فرستاندن بر محمد(ص) و خاندانش مجلس را  معطر کردند و برای گرفتن حاجتی دیگر دست به دعا برداشتند. مداح اهل بیت «حسین صادقی» هم با صدای گرمش همراهان و علاقمندان به اهل بیت را به فیض رساند.

در این روز بانوانی که از کرامات این روز و سفرهای صلوات  صاحب فرزند شده بودند شرکت داشتند. اکثر آنان پس از گذشت 10سال و بیشتر از آن انتظار کشیدن امروز پای سفره های صلوات با همراه نوزادان شکر گزاری می کردند دهها نفر هم به حاجت خود رسیده بودند و آمده بودند تا در این روز نذرشان که پهن کردن سفره صلواتی دیگر بود ادا کنند.

این مجلس بی ریا و ساده که فقط با مبلغی معادل ده هزار تومان برای هر سفره هزینه می شود چه دردها که به نیت ائمه مداوا نمی شوند و چه آرزو های نهفته که در راز پنهان بر طرف نمی شود.

دهان هایمان را با صلوات بر محمد و آل محمد همیشه معطر سازیم و امام رضا را صدایش بزنید زیرا با ذکر صلوات فاصله ها دیگر جایی در دل ندارد براستی که تو زائر واقعی هستی.

بهر حاجات اگر دست دعا برخیزد        دلبری هست به هر حال به پا برخیزد

لطف آقای خراسان ز همه بیشتر است   هر زمان از دلِ پُر درد صدا برخیزد

minookhabar50 2

minookhabar50 2

minookhabar50 2

گزارش: رقيه بشارت نيا

انتهاي پيام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید