Thursday, 19 October 2017
پنجشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۶

سلامت اداری شهرستان‌های شرق گلستان بازیچه هوای نفس زیاده خواهان شده است.

بر اساس شنیده‌ها
 
در پی آغاز روند انتخاب شورای شهرستان در مینودشت یکی از منتخبین راه‌یافته به شورای شهرستان که در شهر دیگری شاغل است با درخواست مسئول دفتر نماینده برای رأی دادن به فرد خاصی از سوی رئیس اداره تحت‌فشار قرارگرفته و پس از تهدید به‌طور ناگهانی با تغییر پست سازمانی خود مواجه شده است.
 
به‌راستی عضویت در هیئت‌رئیسه شورای یک شهرستان چقدر برای برخی‌ها سودآور و حائز اهمیت است که با تطمیع و رایزنی موفق به جلب رأی نشده با تهدید و تغییر موقعیت شغلی عضو شورایی به دنبال دستیابی به امیال خویش هستند؟
 
سکوت مسئولین شهرستان مبدأ و عدم شفاف‌سازی نماینده در برخورد با دخالت نابجا و غیرمسئولانه و خلاف ادب مسئول دفترش با منتخب بخش عمده‌ای از مردم روستایی حوزه شهرستان عواقب خوشایندی برای منطقه نخواهد داشت.
 
شنیده‌شده حتی صبح امروز نماینده شرق گلستان به‌صورت حضوری آخرین رایزنی‌ها را برای گرفتن رأی این عضو شورای شهرستان با دادن وعده‌های بسیار انجام داده و کماکان جواب ««نه»» شنیده است.
 
انتخابات هیئت‌رئیسه شورای شهرستان در یک شهرستان گویا خیلی مهم‌تر از حجم انبوه مشکلات مردم ازجمله عدم پرداخت بخش قابل‌توجهی از مطالبات گندم کاران است که دفتر نماینده با تمام جدیت به دنبال آن است.
 
و چه سیاه‌روی تر آن مسئولی که به خاطر دنیای چند بازی‌خورده سیاسی آخرت خود را به حراج رایگان می‌گذارد.
 
در ماه محرم ماه عبرت از عاشورا ماه شهادت بهترین بنده خدا برای احیای امربه‌معروف و نهی از منکر این‌گونه برخوردها نشان می‌دهد عشق به امام حسین تا چه اندازه با اعتقاد و عملکرد برخی‌ها غریب و مهجور است.
 
در ماهی که شاهد درس‌آموزی جوان باغیرت ایرانی شهید محسن  حججی در پهن‌دشت باورها بودیم چگونه برخی از مسئولین در امنیت حاصل از خون پاک چنین شهدایی با رفتارهای مشمئزکننده خود پای بر خون پاک شهدا گذاشته و بجای خدمت صادقانه به ریاست کاسبانه می‌پردازند. آیا تضییع حق این جوان و تغییر پست او حق‌الناس نیست؟ تجاوز آشکار به حق‌الناس و فشار بر گرده جوان آزاده‌ای که می‌خواهد شایستگی سلامت و صداقت حاکم باشد و از لابیگری، تبانی روی‌گردان است در مقایسه با ایثار و رشادت شهید حججی‌ها چه تفسیری دارد؟ 
 
دستگاه‌های نظارتی بر چنین خیره‌سری چه پاسخی خواهند داشت ؟
 
حال پس از تاخیر چند باره انتخابات هیئت رییسه شورای شهرستان مینودشت قرار است امروز برگزار شود و باید دید نتیجه آن چگونه می شود...
 
یادمان باشد  "ولله العزه و لرسوله و للمومنین "
انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید