Friday, 23 March 2018
جمعه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۷

سلامت اداری شهرستان‌های شرق گلستان بازیچه هوای نفس زیاده خواهان شده است.

بر اساس شنیده‌ها
 
در پی آغاز روند انتخاب شورای شهرستان در مینودشت یکی از منتخبین راه‌یافته به شورای شهرستان که در شهر دیگری شاغل است با درخواست مسئول دفتر نماینده برای رأی دادن به فرد خاصی از سوی رئیس اداره تحت‌فشار قرارگرفته و پس از تهدید به‌طور ناگهانی با تغییر پست سازمانی خود مواجه شده است.
 
به‌راستی عضویت در هیئت‌رئیسه شورای یک شهرستان چقدر برای برخی‌ها سودآور و حائز اهمیت است که با تطمیع و رایزنی موفق به جلب رأی نشده با تهدید و تغییر موقعیت شغلی عضو شورایی به دنبال دستیابی به امیال خویش هستند؟
 
سکوت مسئولین شهرستان مبدأ و عدم شفاف‌سازی نماینده در برخورد با دخالت نابجا و غیرمسئولانه و خلاف ادب مسئول دفترش با منتخب بخش عمده‌ای از مردم روستایی حوزه شهرستان عواقب خوشایندی برای منطقه نخواهد داشت.
 
شنیده‌شده حتی صبح امروز نماینده شرق گلستان به‌صورت حضوری آخرین رایزنی‌ها را برای گرفتن رأی این عضو شورای شهرستان با دادن وعده‌های بسیار انجام داده و کماکان جواب ««نه»» شنیده است.
 
انتخابات هیئت‌رئیسه شورای شهرستان در یک شهرستان گویا خیلی مهم‌تر از حجم انبوه مشکلات مردم ازجمله عدم پرداخت بخش قابل‌توجهی از مطالبات گندم کاران است که دفتر نماینده با تمام جدیت به دنبال آن است.
 
و چه سیاه‌روی تر آن مسئولی که به خاطر دنیای چند بازی‌خورده سیاسی آخرت خود را به حراج رایگان می‌گذارد.
 
در ماه محرم ماه عبرت از عاشورا ماه شهادت بهترین بنده خدا برای احیای امربه‌معروف و نهی از منکر این‌گونه برخوردها نشان می‌دهد عشق به امام حسین تا چه اندازه با اعتقاد و عملکرد برخی‌ها غریب و مهجور است.
 
در ماهی که شاهد درس‌آموزی جوان باغیرت ایرانی شهید محسن  حججی در پهن‌دشت باورها بودیم چگونه برخی از مسئولین در امنیت حاصل از خون پاک چنین شهدایی با رفتارهای مشمئزکننده خود پای بر خون پاک شهدا گذاشته و بجای خدمت صادقانه به ریاست کاسبانه می‌پردازند. آیا تضییع حق این جوان و تغییر پست او حق‌الناس نیست؟ تجاوز آشکار به حق‌الناس و فشار بر گرده جوان آزاده‌ای که می‌خواهد شایستگی سلامت و صداقت حاکم باشد و از لابیگری، تبانی روی‌گردان است در مقایسه با ایثار و رشادت شهید حججی‌ها چه تفسیری دارد؟ 
 
دستگاه‌های نظارتی بر چنین خیره‌سری چه پاسخی خواهند داشت ؟
 
حال پس از تاخیر چند باره انتخابات هیئت رییسه شورای شهرستان مینودشت قرار است امروز برگزار شود و باید دید نتیجه آن چگونه می شود...
 
یادمان باشد  "ولله العزه و لرسوله و للمومنین "
انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

0 #3 dih 1396-07-24 21:38
با سلام و احترام

شما اولا هیچ نوع منبع معتبری برای این خبر نیاوردید یعنی این خبر شما فقط میتواند یک شایعه سازی باشد. اگر مدیر دفتر نماینده نامه زده خب نامه اش رو نشان دهید.

ضمنا یک مورد دیگر هم نگارش متن تون بسیار بسیار ضعیف است. سعی کنید با مطالعه بیشتر ایرادات نگارشی خود را برطرف کنید.
اصلا درست و اخلاقی نیست که اخلاق را زیر پا میگذارید. من به هیچ جناحی وصل نیستم ولی کمی به خودتان شک کنید. همین!!!
نقل قول کردن
0 #2 علی 1396-07-16 18:29
سلام بالاخره جواب داد و فردی به عنوان نماینده شهرستان به شورای استان معرفی گردیده است که ...... و در محل سکونت خود نیز با ........ موفق به رسیدن به شورای دوزین گردیده است حال انکه ایشان در این روستا نیز زندگی نمی کند و متاسفانه هر روز بهتر از دیروز درحال تصرف پست های مختلف می باشد ضمنا نامبرده از نزدیکان محترم فرماندار مینودشت که خودایشان نیز ... حدیث مفصل بخوان تو از...
نقل قول کردن
0 #1 حسین 1396-07-13 14:28
مایه شرمساری,است که جاه طلبی,و حسادت عده ای اسباب, کنار رفتن ایوب هلاکو شدند حالا دصت شون کوتاه مانده خودشونو به اب و اتیش می زنند بیجاره اونایی که باررای طرفداران سید رفتن شورا حالا شدن جاده صاف کن غراوی عدم حضورشان در جلسه با توجه به اینکه دو ساعت قبل فرمانداری بودن بمنزله انصراف از عضویت است باید,دو نفرردیگه معرفی بشوند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید