Sunday, 18 March 2018
یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: امسال در هفته دولت یک هزارو ۲۹۹ پروژه با اعتبار ۷۵۲ میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد و در دولت یازدهم ۹ هزار و ۶۰۰ پروژه با اعتبار ۵ هزارو ۸۵۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش مینوخبر، علی اصغر طهماسبی, دیروز در مراسم متمرکز افتتاح پروژه‌های هفته دولت شهرستان مینودشت اظهار داشت: امسال در هفته دولت یک هزارو 299 پروژه با اعتبار 752 میلیارد تومان به بهره برداری می‌رسد که 20 درصد این پروژه ها مربوط به شهرستان مینودشت است.

aaa09hyildkujk 8

معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری, باید به فکر معیشت مردم باشیم و در حوزه اشتغال دچار نقصان هستیم, اگر اشتغال ایجاد شود, آسیب‌های اجتماعی کاهش خواهد یافت.

وی افزود: در حال حاضر متاسفانه گرفتار حاشیه نشینی, طلاق, اعتیاد, تکدی گری شدیم و همه با هم چه دستگاههای اجرایی و چه سمن ها ,خبرنگاران, نخبگان و غیره در کنار هم کمک کنیم تا این آسیب‌ها از جامعه رخت بربندد.

معاون سیاسی, امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان تصریح کرد: شهید حججی‌ها رویش‌های دهه 70 و 80 هستند و با توجه به دگرگونی‌های جامعه با گسترش فضای مجازی, اینان با ایمان راسخ در مقابل دشمنان ایستادند.

وی یادآور شد: در کشور 78 درصد جمعیت مشغول کار با فضای مجازی هستند، در صورتی که در جهان این میزان 50 درصد است و باید آسیب‌شناسی شده تا استفاده مثبت از این فضا شود.

aaa09hyildkujk 8

طهماسبی تاکید کرد: امروز ایران اسلامی در عمق بعضی از کشورهای مسلمان در حال مبارزه با تکویری ها و داعشی ها است و اگر ما در فرامرزها با دشمن نجگنیم قطعا باید در عمق کشور ایران با تروریست ها درگیر شویم.

معاون اجتماعی, سیاسی و امنیتی استانداری گلستان گفت: هرجا گزینه روی میز استکبار بود مردم ایران برای حمایت از ولی‌فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران وارد صحنه شدند و خدمات ما برای این مردم افتخاری بیش نیست و هر قدر برای این مردم خدمت کنیم, باز هم این مردم ارزش خدمتگزاری را دارند.

طهماسبی اظهار کرد: آنچه به عنوان خدمات ارائه می شود ساده و ارزان به دست نیامده و ما باید در استفاده بهینه از امکانات به ویژه انرژی ها توجه کنیم و همه موظفیم توانمند سازی و فرهنگ سازی کنیم.

وی تصریح کرد: در دولت یازدهم 9 هزار و 600 پروژه با اعتبار 5 هزارو 850 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید و هفته دولت فرصتی است تا دستاوردهای نظام را به تصویر بکشیم.

aaa09hyildkujk 8

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید