Saturday, 24 March 2018
شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷

فرماندار مینودشت: نماز جمعه بهترین سرمایه برای پشتیبانی از حکومت است.

به گزارش " مینوخبر " ، «اسرافیل وزیری» فرماندار مینودشت به مناسبت 5 مرداد سالروز اقامه نماز جمعه در کشور در جلسه شورای اداری این شهرستان، گفت: نماز جمعه بهترین سرمایه برای پشتیبانی از حکومت است و این سرمایه چون ارتباط با مردم دارد و مردمی است در ماندگاری نظام تاثیر گذار می باشد.

وی قدر شناسی از الطاف الهی که یکی از آن ها وجود نماز جمعه است را بسیار مهم دانست و افزود: از دوران انقلاب به بعد بسیاری از مشکلات کشور از جمله جنگ تحمیلی، باز سازی و مقابله با استکبار از همین تریبون نماز جمعه مدیریت شد و مردم به آگاهی رسیدند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین «سید حسین حسینی» امام جمعه مینودشت، گفت: وحدت بین ائمه جمعه و مردم یکی از نعماتی است که از برکت نماز جمعه بوده و در حال حاضر در سراسر کشور 900 تریبون نماز جمعه فعالیت دارند.

حجت السلام خانلری امام جمعه بخش کوهسارات هم در این جلسه آیت الله طالقانی را ابوذر زمان یاد کرد و خاطر نشان کرد:  نماز جمعه علاوه بر پرورش اخلاقیات جامعه، وحدت بخش بین همه جریان ها، بصیرت و آگاهی بخشی به مردم و دشمن شناسی است.

آخرین سخنران جلسه شورای اداری شهرستان مینودشت حجت السلام «ابوالفضل عامری» رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گلستان بود.

وی ضمن بر شمردن فضیلت نماز جمعه در قرآن و احادیث، عنوان کرد: تقویت حکومت اسلامی و ولایت فقیه از نماز جمعه سر چشمه می گیرد و بهترین مدیریت بر افکار عمومی از همین نماز جمعه است.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان گلستان تاکید کرد: نماز جمعه باید جاذبه داشته باشد و ائمه جمعه باید به این امر توجه کنند.

عامری افزود: توسعه و برنامه ریزی های فرهنگی، رفع مشکلات مردم و توجه به مقابله با استکبار از برکات نماز جمعه است.

minookhabar46 2

minookhabar46 2

minookhabar46 2

minookhabar46 2

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید