Tuesday, 20 February 2018
سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۶

مسئول کانون قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت از ارسال بیش از ۱۰ اثر به بیست و دومین جشنواره هنر و ادبیات دینی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش مینوخبر، ایوب سرایلو گفت: «با توجه به رسالت سنگین دانشگاه‌ آزاد اسلامی در تربیت و شکوفایی استعداد و استادان، دانشجویان و کارکنان این دانشگاه امسال با برنامه ریزی‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته شاهد رشد کیفیت آثار شرکت کنندگان در جشنواره هنر و ادبیات دینی قرآن و عترت بودیم که امیدوارم با توجه به رشد کیفی آثار شاهد کسب رتبه‌های بر‌تر از سوی شرکت کنندگان این استان در این دوره از جشنواره نیز باشیم.»

سرایلو اظهار کرد: «با توجه به جایگاه ویژه دانشگاه در تربیت علم و برجسته بودن جنبه فرهنگی، تربیتی و هنری در جمهوری اسلامی، برگزاری این جشنواره فرصت مغتنمی برای جلب توجه دانشجویان، استادان و کارکنان این دانشگاه است تا به رسالت‌های خویش و آمادگی‌های لازم برای به دوش کشیدن مسئولیت‌های خود در ترویچ فرهنگ ناب قرآن کسب کنند.»

بیست و دومین جشنواره هنر، ادبیات و پژوهش دینی و قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اراک برگزار می شود. این جشنواره در دو موضوع دینی و فرهنگی و در 3 بخش استادان، دانشجویان و کارکنان و در 34 رشته برگزار خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک میزبان 32 استان از سراسر کشور است، تحویل آثار طبق بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه از تاریخ 96/4/31 لغایت 96/5/4 توسط دبیران شورای قرآن و عترت 32 استان کشور تحویل دبیرخانه جشنواره واحد اراک می شود.

داوری آثار از تاریخ 96/5/10 آغاز و تا نیمه اول شهریور 96 به پایان می رسد، مراسم اختتامیه بیست و دومین جشنواره هنر، ادبیات و پژوهش دینی و قرآن اول آبان یا دهه اول آذر سال جاری با حضور منتخبان و مسئولان استانی و دانشگاه آزاداسلامی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید