Tuesday, 20 February 2018
سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۶

هدف از برگزاری این اردوهای جهادی تقویت روحیه جهادی و گسترش فرهنگ مسئولیت پذیری در افراد است.

به گزارش " مینوخبر " ، سروان پاسدار «محمد قزلسفلی» مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان مینودشت به خبرنگار ما گفت: در راستای کمک به امر خدمات رسانی و محرومیت زدایی و عمران و آبادانی شهرستان در سال 96، اردوهای جهادی یک روزه، هفت روزه و طرح هجرت 3 دانش آموزی با ظرفیت 845 نفر با همکاری رده های مقاومت در حال اجرا می باشد.

وی افزود: هدف از برگزاری این اردوهای جهادی تقویت روحیه جهادی، گسترش فرهنگ مسئولیت پذیری در افراد، ارائه خدمات بهداشتی، عمرانی، آموزشی، ترویج کشاورزی، اشتغالزایی و فرهنگی و عزیمت گروهای جهادی به روستاها و مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان می باشد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان مینودشت تصریح کرد: در این میان پروژه هایی از جمله ساخت سرویس بهداشتی و حمام، کمک به مرمت و رنگ آمیزی مدارس، کمک به مرمت خانه محرومین، کمک به ساخت مسجد، امام زاده و خانه عالم انجام می شود.

وی در خصوص اردوهای جهادی طرح هجرت 3 دانش آموزی هم گفت: با شروع تعطیلات مدارس با هدف کمک به غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان، تقویت احساس مسئولیت پذیری و افزایش مهارت های فنی و کار گروهی در سطح مدارس شهرستان در حال انجام می باشد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید