Tuesday, 20 February 2018
سه شنبه, ۰۱ اسفند ۱۳۹۶

توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی در سطوح مختلف از اهداف هفته مهارت است.

به گزارش " مینوخبر" ، «داود ممشلی» رئیس مرکز فنی و حرفه ای مینودشت با اشاره به نامگذاری ۳۱ تیر ماه لغایت ۶مرداد به عنوان هفته ملی مهارت و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای برنامه های این مرکز در طول این هفته اعلام کرد.

وی اهم برنامه ها را غبار روبی مزار شهدای گمنام و شهید مدافع حرم شهرستان، دیدار با خانواده معظم شهدا، تجلیل از مربیان و همکاران بخش دولتی و خصوصی با عنوان تلاشگران عرصه مهارت، دیدار با امامان جمعه شهرستان و بخش دوزین، فرماندار و نماینده مجلس شورای اسلامی، بازدید همگانی عموم مردم، مسئولین محلی و شهرستانی؛ کمیته اشتغال و شورای مهارت، بسیجیان، اتحادیه ها، دهیاران و خانواده کارآموزان و ... از مرکز و آموزشگاه های آزاد، همکاری در برگزاری نمایشگاه محصولات و دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای (محصول محور و مشاغل خانگی) مرکز و آموزشگاه های آزاد در مرکز استان، برگزاری آموزش کپسولی گذر مهارت همزمان با برگزاری نمایشگاه، برگزاری مسابقات ورزشی برای کارکنان و کارآموزان و ... عنوان کرد.

ممشلی افزود: توسعه و ترویج فرهنگ مهارت آموزی، ایجاد انگیزه برای دستیابی به فرصت های شغلی پایدار و همچنین اطلاع رسانی و فراگیر شدن آموزش های مهارتی در سطوح مختلف از اهداف هفته مهارت در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال است.

وی شعارهای این هفته را: آموزش فنی و حرفه ای؛ اقتصاد مقاومتی ؛ تولید و اشتغال، آموزش فنی و حرفه ای؛ جوانان؛ مهارت ؛ تدبیر و امید، آموزش فنی و حرفه ای؛ بانوان؛ مهارت و تعالی سبک زندگی، آموزش فنی و حرفه ای؛ کارآموزان؛ فرهنگ کار و مهارت آموزی، آموزش فنی و حرفه ای؛ مربیان؛ افزایش توان ملی، آموزش فنی و حرفه ای؛ نخبگان مهارتی؛ توسعه بخش خصوصی، ترویج آموزش های فنی و حرفه ای و کارآفرینی برشمرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید