Saturday, 24 March 2018
شنبه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۷

منافقینی که شما از آنان حمایت می کنید در طول دوران انقلاب اسلامی افراد مهم این انقلاب را به شهادت رسانند.

به گزارش " مینوخبر " ، حجت‌الاسلام «سید حسین حسینی» امام جمعه مینودشت در خطبه های نماز جمعه، گفت: 18 تیرماه مصادف هست با کشف توطئه پادگان نوژه که این کودتا به کودتای نقاب لقب دارد.

وی افزود: یک از عوامل مهمی که انقلاب اسلامی پابرجا است موهبت‌های الهی است؛ برای تصرف پادگان نوژه با 12 تیم از کلاه سبزها بودند که قرار بود کلیه کشورهای بیگانه از این کودتا حمایت و تائید کنند و هدف نخست کودتا حملهٔ هوایی به منزل امام خمینی(ره) در جماران و از بین بردن وی بود.

امام جمعه مینودشت با بیان اهمیت حجاب گفت: در سال 1314 رضا شاه قانونی تصویب کرد که به موجب آن زنان و دختران ایرانی از استفاده از چادر، روبنده و روسری منع شدند و در همان سال مردم مشهد برعلیه کشف حجاب اعتراض کردند.

وی از مطالب مجله‌ای در گرگان اظهار ناراحتی کرد و ادامه داد: مجله‌ای در گرگان منتشر می‌شود به نام استارآباد که این مجله مطالب مهمی در شماره 8 خود منتشر کرده که حمایت شدید از منافقین و به امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی توهین کرده است.

خطیب جمعه مینودشت افزود: این منافقین در طول دوران انقلاب اسلامی افراد مهم این انقلاب را به شهادت رسانند و از قبیل رئیس جمهور محبوب و شهید بهشتی، ائمه جمعه، شهدای محراب و مردم را به شهادت رسانند و این آقایان در گرگان از منافقین حمایت کردند و انقلاب را محکوم کردند.

حسینی تصریح کرد: شما از بیت‎المال برای مجله‎تان به عنوان یارانه اعتبار می‎گیرید و در استان ولایت‎مدار گلستان این مطالب را نشر می‎کنید؛ بدانید که مردم ما به حرف‎های شما اعتباری قائل نیستند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید