Friday, 23 March 2018
جمعه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۷

حماسه 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت بود.

به گزارش " مینوخبر " ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مینودشت با بیان این که حماسه 9 دی سرمایه ملی و اجتماعی است که از ابعاد مختلف می‌توان آن را بررسی کرد، گفت: 9 دی نشانگر عزت و استقلال مردم و پیشی گرفتن آن ها از نخبگان و خواص جامعه است. در 9 دی سال 88 بسیاری از خواص و نخبگان از مردم عقب ماندند و مردم به موقع در مقابل دشمن تصمیم گرفتند و به آن عمل کردند.

سرهنگ «رمضانعلی قاسم پور» با بیان اینکه 9 دی جبران تلخی‌های فتنه بود، خاطر نشان کرد: شرکت حداکثری مردم در انتخابات فرصت بسیار خوبی بود که با فتنه از بین رفت و این از تلخی‌های فتنه 88 بود؛ مشکلات اقتصادی پس از فتنه نیز از دیگر وجوه تلخ آن بود که با حضور حماسی آحاد مختلف مردم در 9 دی از این تلخی‌ها کاسته شد.

قاسم پور افزود: راهپیمایی 9 دی در حقیقت حضور گسترده مردم بود که از متن جامعه ایجاد شد و حضوری بود که ضد انقلاب را ناکام گذاشت. مردم با توجه به ارادتی که به حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و نظام جمهوری اسلامی داشتند، به صحنه آمدند و حوادث عاشورای 88 را محکوم کردند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: باور کردنی نیست که ریشه‌های پوسیده فتنه، به فکر بازسازی خود و انتقام‌گیری از نظام و انقلاب و مردم نباشد. همچنان که خط انحرافی فتنه سال ۷۸، همچون آتش زیر خاکستر در سال ۸۸ خود را بازیابی کرد و با حمایت دشمنان انقلاب اسلامی در کشور های غربی و حتی کشور های غیر همسو حاشیه خلیج فارس، پا به میدان گذاشته و کینه توزانه به مردم و انقلاب حمله ور شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مینودشت در پایان با اشاره به فرموده رهبر انقلاب مبنی بر " نمایش بصیرت، شجاعت و عمل به هنگام " حماسه 9 دی را روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامید.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید