Friday, 23 March 2018
جمعه, ۰۳ فروردین ۱۳۹۷

مهم‏ترين مشخصه حماسه ماندگار و جاودانه 9 دى سال ۸۸ اتحاد و بصيرت ملت بود.

به گزارش " مینوخبر " ، حجت الاسلام والمسلمین «مهدی خانلری» امام جمعه کوهسارات ضمن تبریک میلاد حضرت مسیح (علیه السلام) با قرائت حدیثی از حضرت مسیح در انجیل عمل به کتاب آسمانی را از جمله وظایف همه موحدین جهان عنوان کرد.

وی 9 دی سالروز حماسه مردم ايران در سال 1388 را روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت‏ دانست و خاطر نشان کرد: اصلى‏ترين هنر سران فتنه ایجاد بستر و میدان برای ضدانقلاب، بدخواهان نظام و انقلاب اسلامى به نام موج مرموز سبز بود که این عمل زشت شان به نام انقلاب مخملى آمريكايى داشت صورت می گرفت. این فتنه و آشفتگی به بار آمده از جریان مرموز سبز غایت و غرضشان براندازی نظام اسلامی بود. ضد انقلاب و معاندین یک سوی این پیکار قرار گرفته بودند.                       

خطیب جمعه بخش کوهسارات با بیان این که قوه قضائیه و مسئولان نباید از کنار جریان فتنه به سادگی عبور کنند، تصریح کرد: سران فتنه 88 و آشوب گرانی که توهین به مقدسات این ملت کردند باید مجازات شوند و به سزای اعمال ننگین خود برسند.

وی افزود: در این میان متاسفانه برخى خواص بى‏بصيرت مست شهوت جاه و مقام، یا با سکوت یا با نطق و قلم و پول های شان از سناریو کودتای مخملی سبز سال ۱۳۸۸ فتنه گران حمایت کردند.                                                 

حجت الاسلام خانلری مهم‏ترين مشخصه حماسه ماندگار و جاودانه 9 دى سال ۸۸ را اتحاد و بصيرت ملت عنوان کرد و تاکید کرد: ملت عزیز ایران، این مردم سلحشور و با غیرت با تبعیت از ولایت فقیه شاخ اژدهای استکبار جهانخوار را شکستند.                                             وی با بیان این مطلب که 9 دی  شکست کودتای مخملین و بی‌ثمری اشراف وابسته سیاسی به استکبار و صهیونیست ها بود، گفت: فتنه 88 نسخه اعطایی نظریه‌پردازان صهیونیستی همچون «‌مایکل لدین»، «جین شارپ» و «‌جورج سورورس» بوده است. 

امام جمعه بخش کوهسارات با بیان این که انقلاب  اسلامی ایران تنها انقلاب اسلامی در جهان است، عنوان کرد: بد خواهان چشم دیدن جامعه اسلامی را در ندارند و از این رو از هیچ تلاشی برای خاموش کردن این خورشید فروزان دست بر نمی دارند.

وی یادآور شد: حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند، از هیمنه دشمن نهراسیدند و در میدان حضور پیدا کردند تا جایی که آشوبگران و فتنه گران چاره ای جر سر تسلیم نداشته باشند.

حجت الاسلام خانلری با تاکید بر این مطلب که بد خواهان جمهوری اسلامی ایران گمان نکنند می توانند برای این ملت حقارت و خاری درست کنند، تاکید کرد: 9 دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است. روز آشکار ساختن خشم مقدس در برابر عده ای مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است. در عاشورای سید و سالار شهیدان عده ای کف زدند، سوت زدند، هلهله کردند و پای کوبی کردند؛ چرا ؟ پاسخش این است هدف و غرض آن ها نابودی اسلام و مقدسات مردم بود. با به سخره گرفتن مقدسات مردم می خواستند زمینه نابودی اسلام را فراهم کنند.

وی در خاتمه عنوان کرد: مردم ایران در روز 9 دی ثابت کردند همچون روزهای اول انقلاب در صحنه حاضرند و پشت دشمنان را به خاک می مالند. 9 دی روزی است که مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در میان گرد و غباری که فتنه گران به پا کرده اند هرگز نه راه را گم می کنند و نه دست از راهبر واقعی که همانا ولایت فقیه است، بر می دارند.

minookhabar45 2

minookhabar45 2

minookhabar45 2

minookhabar45 2

minookhabar45 2

minookhabar45 2

minookhabar45 2

minookhabar45 2

minookhabar45 2

minookhabar45 2

minookhabar45 2

minookhabar45 2

عکس و گزارش: تقی فرامرزی

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید