Sunday, 18 March 2018
یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

همایش تجلیل از برترین های کنکور سراسری سال ۹۵ مینودشت، صبح امروز با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان و تنی چند از مسئولان محلی برگزار شد.

به گزارش مینوخبر به نقل از مجله خبری ارتعاش، «علیرضا کرامتلو» مدیر آموزش و پرورش مینوشت در ابتدای این مراسم، طی سخنانی با بیان اینکه «وارد دانشگاه شدن اول راه است»، خطاب به دانشجویان و دانش آموزان اظهار کرد: با وارد دانشگاه شدن باید بیشتر تلاش کرد و ادامه راه را محکم تر برداشت که  با همین زحمت و سختی کشیدن است که موفقیت به سمت انسان می آید.

کرامتلو همچنین با اشاره به حضور دانش آموزان در این مراسم گفت: این مراسم با هدف تجلیل از برترین های کنکور برگزار شده است و دانش آموزان مدارس نیز در آن به سبب افزایش امید حضور پیدا کرده اند.

وی همچنین در سخنانی مهم تصریح کرد: کمیته علمی، پژوهشی آموزش و پرورش مینودشت هزینه تحصیل دانش آموزان این شهرستان که وضعیت مالی نامناسبی دارند را پرداخت می کند تا هیچ دانش آموزی به دلیل نداشت پول از چیزی که میخواهد دست نکشد.

مدیر آموزش و پرورش مینودشت در پایان صحبت های خود، تاکیید کرد: آموزش و پرورش اگر در کنارش خانواده ها و مسئولین باشند قابلیتش بالاتر می رود.

در ادامه «ابراهیم حاجیلری» معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان نیز در سخنانی به موضوع پیشرفت تحصیلی اشاره کرد و گفت: همه به دنبال پیشرفت هستیم و اگر قرار است به درجه ای از پیشرفت برسیم باید آن نقطه هدف و افتخار را در ذهن تصور کنیم.

وی در ادامه با اشاره به راه حل هایی در رابطه با پیشرفت تحصلی، تصریح کرد: قدرت یکی از تکنیک های پیشرفت است، قدرت به معنای اعتماد به نفس، مبارزه کردن، خسته نشدن و خود را در مقابل کاری که قرار است انجام دهیم، قرار دادن است.

حاجیلری اضافه کرد: سرعت مقوله ای دیگر است و باید در بزرگراه زندگی تند حرکت کرد و کسی می تواند تند حرکت کند که قدرت داشته باشد؛ تند خواندن، تند یادگرفتن و تند حرکت کردن را باید یاد گرفت.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در گام بعدی مراحل پیشرفت به مدیریت زمان اشاره کرد و گفت: مدیریت زمان یک مسئله شخصی است و این تکنیک در سرعت معنا پیدا می کند و در این رابطه می خواهم بگویم که دیگر کسی نیست که به ما کمک کند و باید خود از خود حمایت کنیم و این حمایت فردی است.

وی ادامه داد: نکته بعدی مراقبت از خود بوده که خیلی مهم است، و باید هر کسی از خودش مراقبت کند که ذهنش آلوده نشده و از مسیر خارج نشود.

حاجیلری افزود: امروزه فقط «توجه داشتن» کم بوده و کافی نیست و باید «فراتوجه» داشت و فراتوجه یعنی بیشتر از توجه، و اگر فراتوجه نباشد ممکن است از مسیر خارج شده و ذهنمان آلوده گردد.

وی تاکیید کرد: هر چه برویم جلوتر، در جامعه امروز که عصر تکنولوژی است راحت می شود ذهن را آلوده کرد و باید مراقب خود بود زیرا دیگر فرصت آزمون و خطایی ندارد.

حاجیلری در پایان به مدیریت فعلی آموزش و پرورش مینودشت اشاره کرد و گفت: آموزش و پرورش مینودشت رو به پیشرفت است و این نشان میدهد تیم مدیریت فعلی این اداره به اتفاق تمام همکاران خود در حال تلاش هستند تا رتبه و جایگاه شهرستان را تغییر داده و ارتقا دهند.

سپس، تعدادی از رتبه های برتر کنکور طی سخنانی کوتاه در این مراسم از دلایل موفقیت خود در تحصیلاشان گفتند.

در پایان این برنامه از رتبه های برتر کنکور و تعدادی از دانش آموزان ممتاز تحصیلی با اهدا لوح و جوایزی تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها   

+1 #1 t 1395-10-04 08:54
باسلام
تجليل از نخبگان و برترينهاب كنكور خيلي خوب و و جاي تشكر دارد.
ولي كاش بجاي لوح تقديري كه گلاسه هست يه لوح گالينگوري بهشون مي دادند.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید