پایگاه خبری تحلیلی مینو خبر
Friday, 24 February 2017
جمعه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۵

یکصد و دومین کرسی تلاوت و تفسیر قرآن کریم شهرستان مینودشت با حضور قاری بین المللی قران کریم و به یاد شهید «سید محمد حسینی» برگزار شد.

عبدالمالک ریگی جنایتکاری بود که با تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.

ایوب هلاکو رئیس شورای اسلامی استان گلستان گفت: مدیریت آب و فاضلاب شهری باید جوابگوی افزایش های جدید در قبوض آب باشد.

بی شک کار در معدن یکی از سخت ترین و خطرناک ترین مشاغل جهان است و می طلبد به دغدغه های شاغلان این بخش به طور ویژه رسیدگی کرد.

بی تدبیری و عدم نظارت مسئولین فرهنگی این روز ها سبب شده تا آرایشگاه های مردانه به جولانگاهی برای قبح زدایی از دین تبدیل شود.

«علی نوری» باز هم برای قوهای سفید انزلی درخشید اما تصمیمات داور مسابقه مانع از ثبت یک پیروزی شیرین و دلچسب برای این تیم شد.

نوعروس جوان که به‌ عنوان کارگر در یک کارگاه زیرزمینی تولید پوشاک کار می‌کرد با طرح شکایتی در دادگاه کیفری استان البرز، پرده از اسرار یک ماجرای شیطانی در خلوت کارگاه برداشت.او فاش کرد که چگونه هدف هجوم ناگهانی و آزار و اذیت کارفرمایش قرار گرفته است.

با تلاش پلیس شهرستان مینودشت، عاملان قتل مرد میوه‌فروش این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

مامورین شهرداری مینودشت به یک خبرنگار که در حال تهیه گزارش از بازار این شهر بود توهین کردند .

«محمد امین پسرکلو» دانش آموز مینودشتی و از اعضای جبهه مقاومت سایبری دانش آموزی استان گلستان و نماینده کنگره ملی همفکری آینده سازان انقلاب اسلامی مصاحبه ای با «مهدی فیض» معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش کرد.

کرسی تلاوتی با حضور قاری بین المللی قرآن کریم استاد مهدی غلامنژاد و به یاد یازدهمین شهید مدافع حرم گلستان ستوان دوم پاسدار «جواد سنجه ونلی» در هفته قرآن و عترت در مسجد النبی(ص) گنبدکاووس برگزار شد.

تنها نماینده استان گلستان از مینودشت در مسابقات دوی کوهستان شرکت می کند.

خانواده‌های امروزی و به خصوص زن و شوهرهای جوان با نشان دادن ظواهر و دارایی‌های خود در برخی مواقع سعی در جلب توجه دیگران دارند.

تعدادی از شهروندان ساکن شهرک مسکن مهر مینودشت با ارسال پیام زیر خواهان رسیدگی شهرداری و شورای شهر به اوضاع خود شدند.

سیسمونی فروشی مجتمع تجاری «شهریار» مینودشت ظهر امروز دچار حریق شد.

تنبیه بدنی دانش آموزان در مدارس همیشه جزو خبرهایی است که هر چند وقت یک بار مایه بهت می شود؛ اما آیین نامه مدارس جایی است که در آن می شود حد و مرز تنبیه دانش آموز توسط معلم را پیدا کرد.

ستوان دوم پاسدار «جواد سنجه ونلی»، 13 بهمن ماه سال جاری در آستانه ولادت حضرت زینب کبری (سلام ا... علیه) در دفاع از حرم عمه سادات شربت شهادت نوشید.

صفحه ای از کتاب درسی اول دبستان شکار نگاه تیزبین اهالی رسانه شد.

«علی نوری» باز هم در ترکیب قوهای سفید انزلی درخشید تا این تیم رتبه دوم جدول را از آن خود کند.

اعضای هیئت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان مینودشت مشخص شدند.