Monday, 23 October 2017
دوشنبه, ۰۱ آبان ۱۳۹۶

فرماندھی انتظامی شهرستان مینودشت در خصوص کلاھبرداری از طریق ارسال پیامک یا تماس تلفني توسط افراد سودجو و مجرم به شهروندان هشدار داد.

امام جمعه مینودشت با اشاره به اینکه اربعین حسینی نماد جاودانگی و عزت ابدی مظلومان است، گفت: هجوم عاشقان پیاده‌روی اربعین به سمت نجف و کربلا دشمنان را ترسانده است.

در اسلام نه آزادی مطلق و رها پذیرفته شده است و نه محدودیت و منع هر گونه رابطه، بلکه ارتباط بین دو جنس مخالف در یک چهارچوب مشخص تعریف شده است.در واقع دیدگاه اسلام ناظر به نگرش (اعتدالی) است.

معاون عملیات ترافیکی پلیس راهور ناجا گفت: مبلغ جریمه نبستن کمربند ایمنی برای رانندگان وسایل نقلیه در معابر شهری و کلانشهر‌ها ۴۰۰ هزار ریال، در راه‌های روستایی ۲۰۰ هزار ریال و در جاده‌ها ۶۰۰ هزار ریال است.

رئیس اداره آرایشی بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: هشدار نسبت به خرید عطر،ادکلن و محصولات آرایشی - بهداشتی و برخی خوراکی ها از کشورهای عربی جدی است و به زائران اربعین حسینی توصیه می شود از خرید اینگونه سوغات از کشور عراق خودداری کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مینودشت از پیاده‌روی 4 هزار نفری عزادارن مینودشتی در روز اربعین حسینی از امامزاده جعفر (ع) مینودشت تا امامزاده یحیی (ع) گنبدکاووس خبر داد.

بیست و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت همزمان با دانشگاه‌ آزاد اسلامی سراسر کشور در واحد مینودشت نیز برگزار می‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه مینودشت گفت: سپاه آبرو و اقتدار کشور و حافظ مردم نظام است .

استاندار گلستان که از امروز جای خود را به  استاندار جدید سپرد در نامه ای از مردم تشکر کرد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران نماد قدرت ایران است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت اظهار کرد: اعضای سپاه و بسیج، تک تک انقلابیون دیروز و امروز نهضت عاشورایی امام خمینی(ره) در ایران، منطقه و سراسر جهان اسلام هستند.

امام جمعه مینودشت گفت: وزیر کشور انسان ولایی و خوشفکری هستند

متخلفان پرونده قاچاق کالا در گلستان به پرداخت جریمه نقدی به مبلغ ۳ میلیارد و ۶۰۰ میلون تومان محکوم شدند.

همزمان با روز روستاها و عشایر و برگزاری همایش روستاها در شهرستان مینودشت با حضور دهیاران و مسئولان امور شهری و روستایی این شهرستان، از «عصمت خواجه» هنرمندی مینودشتی تجلیل شد.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت بر جذب حداکثری دانشجو و تکریم آنان در دانشگاه تاکید کرد و گفت: دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی محور اصلی توسعه دانشگاه بوده و تکریم آنان از اولویت‌ها و ضرورت‌های اساسی است.

شاید نتوانید تصور کنید، روزی 20 خبرنگار برای مصاحبه به یک شهروند معمولی زنگ بزنند و سازمان ها برای او خبر محرمانه پیامک کنند.

مدیر کانون فرهنگی هنری فلق مسجد جامع مینودشت گفت: فرمایش مقام معظم رهبری مانند چراغ پر فروغ، راه را برای کانونها مشخص کرد وغالب بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اخلاق خوش و بروز بودن و اتحاد در مساجد بود.

شهرداری مینودشت که خود ناظر بر حسن اجرای قانون جامع حمایت از معلولان در ساختمان‌هاست، مسیر عبور معلولان در شهرداری را مسدود کرده است.

به مناسبت هفته ملی کودک برنامه نقاشی متری کودکان در پارک شهرداری شهرستان مینودشت برگزار شد .

هفته جاری با حضور نمایند نهاد ریاست جمهوری، مشکلات صنایع‌دستی و نوغانداری روستای «بلم جرک» بررسی شد.